London Alvilága
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
London Alvilága

A sötétben, a mélyben nincs más, csak a harc. Harc a túlélésért. London sötétségében három banda küzd a túlélésért. De ki lesz a győztes?
 
Fyron AkadémiaKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Andy és Law szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:44 am

Dj. Garcia bejelentkezett.
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:45 am

Egy halott bejelentkezett.

Egy halott üzenete:

Cső Garcia.

Egy halott üzenete:

Hiányoztam?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:47 am


Dj. Garcia üzenete:

Hi! Ki vagy te? Miért vettél fel?
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:49 am

Egy halott üzenete:

Ugyan cicc. Nem hiszem el, hogy nem ismersz fel. Egyébként meg felháborító, hogy letöröltél. Ezért úgy gondoltam, hogy visszajövök egy kis időre, hogy kimutassam a szeretetemet. Meg hogy könnyes búcsút vegyél tőlem.
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:53 am


Dj Garcia üzenete:

Azt ne mond, hogy.. de te.. meghaltál.. te... te halott vagy nem lehetsz itt!? Mit gondoltál, hogy fent hagylak mikor tudom meghalsz? Egyébként meg nem hiányoztál. Teljesen béke volt. Különben is ha nem lennél gyáva akkor megmutatod azt a mocskos arcod és nem vagyok cicc! Neked különösen nem..
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:58 am

Egy halott üzenete:

Drágám, meghaltam.Smile Aztán feltámadtam. Kvázi két lehetőség van: vámpír, vagy zombi vagyok. Válassz melyik jön be jobban neked.Wink Hát igazán fent hagyhattál volna. Mindenki siratott. Láttam, hogy Brady is könnyeket ejtett értem. Egyébként cicám, ne tagadd az érzéseidet. Nem tesznek jót a szép kis arcodnak.^^ Egyébként látlak csajszi. Még mindig ooollyan cuki vagy, mint régen. Nem vagyok gyáva. Szeretnél látni? Egy szavadba kerül, és láthatsz. Egyébként meg tőled jobbra van egy kuka. Abban egy boríték. Vannak benne fényképek. na ott csodálhatsz.Wink Egyébként meg azt hittem, hogy hiányom okozta fájdalom belül éget. A szerelem lángjai belülről mardostak, és még karót nyeltebb lettél drágaságom.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 8:13 am


Dj Garcia üzenete:

Meghaltál. Oké. De akkor is láttam, hogy lelőttek és úristen! Nem választok kössz.. -.-" Nem hagytalak. Minek hagynálak fent? Amúgy sem voltunk jóban és nem is leszünk.. Különben is. pf. Ejtett na persze. Figyelj, tökéletes lenne az élet ha elmennél innen a környékről. Soha nem tagadtam viszont van pár kapcsolatom és nem szeretlek hanem gyűlöllek mindennél jobban Pitbull. Tudod mit? Most fogok kijelentkezni.. ebben a pillanatban és meg sem történt ez a beszélgetés. Ja és nem megyek a kukához boccs. Nem parancsolhatsz nekem. Most azonnal lelépek esküszöm neked...
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 8:24 am

Egy halott üzenete:

Cicc-cicc. Nem hallottad még azt a mondást, hogy a látszat néha csal?Wink Oly' naiv és gyermeki a pici lelked, hogy sajnállak. Komolyan sajnállak.

Egy halott üzenete:

Miért hagynál fent?! Mert tiszta (vagy inkább mocskos) szívedből szeretsz engem!

Egy halott üzenete:

Ugyan, csak bemeséled magadnak, mert sajnálod hogy anno visszautasítottál bogárkám. De ez van. Én még szeretlek téged, és a szerelem nem könnyen múló dolog. Ha tehetném kivernélek a fejemből, de nem lehet. A szívembe vésted a neved. Sad

Egy halott üzenete:

Pitbull? Ugyan cukorfalat! Az a vadbarom Christian a pitbull nem én. Viszont te, Andy. Te tudod mi vagy? A boldogság kék madara, ami vidáman repdes a Doriel felett, mert tudja, hogy élek.

Egy halott üzenete:

Nem hagynál egyedül.Wink Ahhoz túlragaszkodsz hozzám, s e szerelem köteléke rántott vissza a nagy betűs Életbe! Oké, nem kötelezlek, hogy átmenj kukásba, de ne telefonálj, mert kilövetem a mobilt a szép kis kacsódból. Merthogy a tér tele van Redoutésokkal. Ja, és közölheted majd a Dominusokkal, hogy Law él.Wink

Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 8:37 am


Dj Garcia üzenete:

De sajnos igen.. kisfiú.. Neked gyermeki. Miért is sajnálsz? Nem kell engem sajnálni..

Dj Garcia üzenete:

Mert csak.. bocs de téged gyűlölni lehet!

Dj Garcia üzenete:

Meg volt az oka, hogy miért. Téged meg nem sajnállak. Nagyon is.. nem hiányoztál és nem említettem a neved. Te lennél a legutolsó akinek a nevét sikítanám. Sőt. te lennél a legutolsó akivel lefeküdnék vagy megcsókolnálak.

Dj Garcia üzenete:

Igen Pitbull és majom képű vagy. Még Christian is jobb pofa mint te. Hol vagy te, hogy így látsz? Mutasd magad, te te.. két színű kölyök.

Dj Garcia üzenete:

Dehogynem simán egyedül hagynálak. Látod? Ha látsz akkor most sétálok el a tér mellett. Bocs. Tudod mikor látsz te engem haha, csak a szád nagy. Tudod mit? Te nem is Law vagy hanem valamelyik haverja. Ez vicc! Nagyon is.

Dj Garcia:

Lövészek? Persze. Meg tele Redutésokkal. A srácaim is a közelben vannak szóval ennyit erről a szád nagy. Ennyit érsz! És most mentem csá!

Dj Garcia kijelentkezett.



Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 8:46 am

Egy halott üzenete:

Kisfiú? Ugyan csajszi. Nagyon jól tudod, hogy nem vagyok kissrác. Ebben a kezed, vagyis másod is benne volt. Ne tagadd.^^

Egy halott üzenete:

Azért sajnállak, mert a gyász elvette az eszed, és teljesen megtébolyultál. (Noha eddig is idegbeteg voltál, de hát a szerelem az szerelem...)

Egy halott üzenete:

Gyűlölni? Engem? Hiszen engem mindenki szeret. Még az is, aki nem.Wink

Egy halott üzenete:

Csajszi, elfelejted, hogy már volt pár közös éjszakánk... Csókoltál is, öleltél is. Szerettél is. Ja, és a nevemet se tudod.Wink

Egy halott üzenete:

Ó, ezt bóknak veszem.Very Happy Egyébként mindjárt meglátsz csajszi.Very Happy

Egy halott üzenete:

Komolyan látlak, de majd elhiszed, ha kiérek a Dorielre. Law haverja? Ugyan! Én vagyok LAW! Az egyetlen. És a te nagy Őd.Wink

Egy halott üzenete:

Nem nagy a szám, de majd meglátod... Pápá cukorfalatom.Very Happy Majd beszélünk. Wink

Egy halott kijelentkezett.
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 8:25 am

Garcia pasija bejelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 8:27 am

Dj Garcia bejelentkezett.

Dj Garcia üzenete:

Hola ¿Qué hay de idiota hermano? OOO .. libre para soñar que voy a ser mi novio. Tengo un novio.
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 8:30 am

Garcia pasija üzenete:

Szia bogárkám.Very Happy 1. Te vagy a kretén csajszibarack. 2. Már voltam a pasid, és nem volt elég:P Az meg, hogy van barátod... Nos, azon könnyen lehet változtatni.Wink Egy golyó, vagy egy kis méreg, és szíved választottja kinyúl. Amúgy mi van veled csajszi?Razz Régen láttalak, tegnap óta.Very Happy Tetszett a műsor? És láttad már a cd-t?
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 8:37 am

Dj Garcia üzenete:

Áh tudsz spanyolul csoda, hogy az agyi kapacitásod érti a nyelvemet. Wink Bocs, de azt hiszem az a legszörnyűbb év volt amikor veled voltam és nem akarom, hogy emlékezzek rá. Egyébként meg olyan borzalmasan csókolsz mint egy görény Wink A golyótól nem rettenek meg te neked van félni valód édes Very Happy Mi legyen? Élek az örömödre ja és ott fogok dolgozni ahol te (: megkeserítem az életed (; régen mi? Annyira nem örülök neked… Nem nem tetszett. -.- de lesz ennek visszavágója. Nem azt sem láttam és nem is nézzük meg. Mi az és miért nem szállsz le rólam?
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 8:45 am

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Hát, tudod rejtett zseni vagyok.Wink Legszörnyűbb? Úgy érted annyira csodálatos volt, hogy fáj visszaemlékezni?Very Happy Tudod, talán még jóvá teheted a ballépésedet.Wink

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Érdekes. Ezek szerint nincs ízlésed. Ugyanis a csajok többsége a lábaim előtt hever, míg te szánalmas kis **tyó itt pattogsz, mint egy nikkelbolha.

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Ó, hát ez egy csodálatos hír, bár tudtam róla.Razz Ennek örömére bejelentem neked, hogy én leszek a mentorod így kénytelen leszel elviselni a munkaidő alatt.Wink

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Pedig örülhetnél. Nem sok embert tisztelek meg a figyelmemmel... Szóval csókolgasd a cipőm orrát, és örülj neki, hogy egyáltalán szóba állok veled. Bár... Szívesen kezelésbe vennélek, ha érted a célzást.Wink

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Alig várom mit találsz ki csajszibarack.Razz Bár nem hiszem, hogy olyan ütős lesz, mint a videó.Wink Szívből jött a Dominusnak.Very Happy És ajánlom, hogy nézd meg mert rohadt jó kis film.

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Már mondtam. Szeretlek. Meg unatkozom, és olyan cuki vagy, amikor félsz.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 9:24 am

Dj Garcia üzenete:
Zseni persze.. te… Figyelj Law most húztad ki a gyufát. Csak vigyázz a munkába menet után, mert lehet egy két ember várni fog rád Wink

Dj Garcia üzenete:

Képzeld, van ízlésem, csak neked vannak olyan csajok, mint például azt a kiscsajt. Apropó.. Azt hiszem, itt az ideje kipróbálni a kiscsajt azt hiszem hozzátok tartozik.. Szólok az egyik havernak ő kezelésbe veszi, hm.. Wink

Dj Garcia üzenete:

Mentorom? Te, na Pff.. nem és nem leszel. Te is tudod, úgysem hallgatnék rád. Különben is. Előbb hallgatok egy meleg csávóra, mint egy mazoista állatra. Ha bár, te rácuppanhatnál a barna ribikére. szerintem tökéletesen össze illetek avagy Mikeal. Ha belegondolunk, vele jobban össze illesz. Mikor lesz az esküvő? xD

Dj Garcia üzenete:

Na, ide figyelj. Tudod, minek nem örülök? Annak, hogy létezel és jó lenne, ha az ördög már elvihetne. Egyébként tudtad, hogy a persil 100%-osan kimossa a sötétséget a fejedből? Komolyan rád férne egy mosás. Wink Mellesleg meg majd a haverodat kérd, meg ő biztosan csókolgatná (;

Dj Garcia üzenete:

Hajrá. Én nem várom *Horkant* Miért milyen videó? Pillanat…

Dj Garcia üzenete:

Te, ******rohadék!!!!! Hogy voltál képes.. ez-ez!!!!!!! Ide figyelj nem csináltam ilyen aljas ****** húzást. Különben is. Azonnal vetesd, le vagy tárgyaljunk Mit akarsz. Nem értelek komolyan. -.-

Dj Garcia üzenete:

Unatkozol persze. Elhúzol te.. a******* ahonnan kijöttél.

Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 9:35 am

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Huhúúú. Félek Garcia. Komolyan, szereznem kéne Liberót, vagy valami pelust, mert mindjárt be**sok a félelemtől. XDDD Egyébként nem aggódom csajszi.Wink

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Persze, persze. Mert aztán tudod, hogy kik jönnek be nekem. És milyen lányról beszélsz? Garcia, az egy dolog, hogy én lefeküdtem veled, de a Redoutésokhoz a te pasijaid nem nyúlhatnak, mert levadászom őket aztán elintézem, hogy többet ne próbálkozzanak ilyennel.

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Bocs csajszi. nem én akartam, hanem a főnök. Törődj bele, hogy a legjobbtól kell tanulnod.Wink Azt meg leszarom, ha nem azt csinálod, amit mondok. Akkor kidobnak. Ennyi. Milyen barna hajú csajról dumálsz? Amúgy tudtommal Bradyre TE vagy ráizgulva nem én. Meg hát nem én vagyok meleg, hanem Wolf haverod szóval.. Wink Ezt én is kérdezhetném? Mikor lesz a nászéjszakád Doriannal?

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Tudod, olyan vagyok, mint egy csótány.Wink Mindent túlélek.Very Happy A mosás meg neked ártana, mert túl hülye vagy. Á, nem használom ki a haverjaimat, ha itt vagy te. És azt tudom rólad, hogy nagyon jól megy a nyali-fali csajszi.Wink

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Oké. Kíváncsian várom a reakciót...

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... üzenete:

Nem veszeeem leeee.Very Happy Na pápá csajszi.;´D

Ó, Garcia! Miért vagy te Garcia? Tagadd meg ANYÁD, és dobd el neved, s ha te nem teszed... Én nem leszek többé Law tovább... kijelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 9:38 am

Dj Garcia kijelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Andy és Law szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy és Law szobája    Andy és Law szobája  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Andy és Law szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
London Alvilága :: Időnkívüli játékok :: Chatszoba-
Ugrás: