London Alvilága
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
London Alvilága

A sötétben, a mélyben nincs más, csak a harc. Harc a túlélésért. London sötétségében három banda küzd a túlélésért. De ki lesz a győztes?
 
Fyron AkadémiaKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vasúti felüljáró

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 12:22 am

Egy gyaloghíd, ami átível a vasút felett. Az alatta lévő vasútvonalat elég ritkán használják, körül-belül egy vonat megy el rajta kéthetente. Ettől egyébként nincs messze az elhagyatott vasútállomás sem, de azt még ez a bizonyos egy szem vonat is elkerüli. A kilátás elég jó, noha a városközpontig nem lehet ellátni, de az "alvilág" területe belátható innen.

Vasúti felüljáró Vas_ti_fel_lj_r_m_retben_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 6:04 am

*Michael elgondolkozva támaszkodik a vasúti felüljáró korlátján, üveges szemekkel az Animi felségterülete felé meredve. Az utóbbi időben ritkán van megállása, akár csak ennyi is, szóval most jó érzés, hogy van egy kis nyugalom körülötte: sehol senki, ameddig a szem ellát, sem a saját tagjai, sem más bandák emberei nem zaklatják. Ha bárki is tudná, mennyire elvágyik innen... De tudja, hogy nem adhatja fel. Nem, még nem, még folytatnia kell a színdarabot, el kell jutnia Stephensonig. Ha az megvolt, és túl is éli, akkor majd eltűnik, nevet változtat, és elköltözik mondjuk Svédországba. Úgyis tud svédül, az éppen tökéletes lesz neki. Elviszi az anyját is, és új életet kezdenek. Egy halk, keserű nevetés tör fel belőle. Új élet? A drogos anyjával? Másik név? Ő, mint Stephenson börtönbejuttatója túlél? Ugyan már.* ~ Idióta lennék, ha ezt az egész marhaságot tényleg képes lennék elhinni... ~ *fut végig a fején. Igen, nincs egyszerű helyzetben. De kezdi egyre inkább érezni, hogy nem is nagyon lesz lehetősége kikeveredni ebből az egészből. Eleve, ha már csak azt nézzük: az Alvilágból sem engednék el olyan egyszerűen. Túl sok embert tudna a rendőrség kezére juttatni. Túl veszélyes lenne, ha ki akarna szállni a bizniszből. Ráadásul minden bizonnyal a bandája tagjai is megbosszulnák rajta, hogy elárulta őket. Persze távolról sem biztos, hogy az igazi indokai kiderülése után minden zökkenőmentesen fog folyni, de talán az lenne a legjobb, ha valaki elvágná a torkát mérgében, és nem kellene foglalkoznia ezzel az egésszel. Gyűlöli. Gyűlöli Londont, gyűlöli a felelősséget, gyűlöli Stephensont, gyűlöli az anyját, gyűlöli ezt az egész világot. Igen, Michael éppen megint egy nagyon optimista és barátságos hangulatban leledzik és nem, a legkevésbé sem depressziós. A legkevésbé sem. Egyébként nem nagyon figyel a környezetére, legalábbis úgy tűnik, hogy nem teszi, de azért nem érdemes rá fogadni, ráadásul az oldalán ott lóg egy pisztoly meg egy tőr is, szóval nem biztos, hogy rá kéne hozni a frászt. Amúgy a szokásos öltözéke van rajta: fekete, acélbetkós bakancs, fekete nadrág és fekete bőrkabát, amelyet gondosan becipzárazott. Hiába, ezeken az őszderéki napokon igencsak hideg van este Londonban...*
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Derrick Peterson
Nyomozó
Nyomozó
Derrick Peterson


Hozzászólások száma : 9
Kor : 39
Tartózkodási hely : Nyomozó iroda/Bűnőzőket keresni és a nők ágyában ;)
Csatlakozott : 2012. Sep. 27.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 6:21 am

*Sokat gondol vissza a régi dolgokra. Most jelenleg sóhajtozik és a következő szavak vannak a fejében: „Soha nem hittem volna, hogy ennyire cserbenhagysz..” bár tennie kellett a dolgát és igen. Egy barát elvesztése a legundokabb dolog főleg, hogyha az még körözés alatt áll. Mit keress Derrick Peterson nyomozó az alvilágban már két teljes napja? Információkat gyűjt mindenkiről, aki itt él és mozog és köze van Grayhez. Muszáj feltalálnia magát, hiszen most ő van abban a szituációban, mint kedves kolléga nője. Unatkozik, és mindenképpen munkát szeretne. Ilyenkor előveszi a régi lezáratlan ügyeit, amit az elmúlt 10 évben nem sikerült megoldani. Mi van a nőkkel? Szépek és el van velük, de az is kezd az agyára menni. Először tenni akar és utána foglalkozik, A férfin egyébként egy farmernadrág van és egy fekete ing meg hozzá tartozó bőrkabát. A kezei a zsebében vannak, és úgy szeli át a vasúti felüljárót, amit meg is szemlél jó alaposan, amíg vár valakire. Ide beszélte meg a találkozót és jó helynek találta, hiszen nem is járnak errefelé sokan. A telefon csörög, a férfi felveszi.* -Haló tessék!*Szólal meg, közben az egyik keze még mindig a zsebében van és hallgatja az illető beszédét.* - Nem érdekel. Megbeszéltünk valamit akkor úgy is legyen. Nehogy átverjél nekem, mert tudod mi lesz a következménye a dologgal!*Mondja, halkan a férfi majd elteszi a telefont és neki támaszkodik a falnak és közben körbe néz a két szemével a helyen. A fegyvere a férfinak nem látszik. A bőrkabát eltakarja, de van hozzá neki még egy pillangó kése is amit csak önvédelemkor meg különleges helyzetekkor szokott használni. Bevillan neki még egy jelenet a várakozás közben:
„Amikor letartoztatta Doriant csak bámulták egymást. Elrakta ugyan a fegyvert, hiszen nem akarta megsebezni őt. Érezte a szívében, hogy nem kellett volna viszont az esze azt mondta muszáj megtennie. Felesküdött rendőrnek és ez a kötelessége. Dorian arca még látszott, amikor be akarták rakni az autóba. Szólt nekik, hogy egy percet várjanak, de nem engedték el.
„- Hé, Peterson..*Szólalt meg és azon nyomban megperdült a férfi. Egymás szemébe néztek és közelebb lépett hozzá.* - Remélem tisztában vagy azzal, hogy nincs még vége…*Kezdett bele és angyalian pislogott rá. Aztán elmosolyodott majd egy kulcsot adott a kezébe.*
- Még találkozunk..*Címmel odaszegezett neki egy mondatot és közölte azt, hogy vihetik. Ha tudnák azt, hogy miatta szökött meg évekkel ezelőtt.. amiért neki is muszáj volt eltitkolnia. Még is javít a helyzeten, de ezt a kis titkot még senkinek sem mondta el. Sohasem derült ki és még is most úgy döntött a munkája miatt is és a lelki ismerete miatt is, hogy befejezni akarja az ügyet.”*Meglökte magát a faltól és úgy döntött mivel késik az illető jár egyet.. Úgy is két napja itt dekkol. A felüljárónál ahogy eléri azt a pontot ahol Michael van nem is veszi igazán észre és véletlen neki megy. Jól van e a férfi? Teljes mértékben csupán csak furcsa neki ez az egész környezet. Itt élni ezen a helyen.. neki a kín lenne. Veszélyben nincs és ő számára meg van a tisztességes megélhetés. A lelkiismerete beszél most vele, nem hagyja nyugodni és lehet az lesz, hogy beszélni fog pár kollégájával ezzel kapcsolatban.* - Ne haragudj nem vettelek észre..*Szólalt meg Mikenak majd végig nézett a férfin.*~Hmmm… mintha láttam már volna. Lehet rosszul emlékszem..~*Gondolkozik el majd az ég felé pillant.* - Miért van egyedül ezen a helyen ahol a madár se jár?*Teszi fel a kérdést és nem igen lehet észrevenni azt, hogy rendőr. Bár ha Mike okos akkor hamar rájöhet.*

Vissza az elejére Go down
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 6:49 am

*Már távolabbról meghallja Derrick hangját, és egy gyors pillantással megállapítja, hogy nem ismeri a fickót. Pár pillanatig még figyeli, majd megnyugszik abban, hogy nem fogják zaklatni, és folytatja a szabadpályás távolbanézést. Persze hamarosan ismét lépteket hall, így felpillant, és szerencsére az utolsó pillanatban sikerül arrébb lépnie a férfi útjából. Persze a keze már a tőrén nyugszik, de az udvarias stílust hallva inkább zsebre vágja az említett végtagot, és az ismeretlenre szegezi ezüstszürke tekintetét.* - Segáz. De azért vigyázz, kinek sétálsz neki, ha nem veszem észre, hogy itt vagy, már kinyírtalak volna *válaszolja rosszkedvűen.* - Amúgy meg nem vagyok akkora böhöm állat, hogy ne lehessen észrevenni, de talán csak neked kéne szemészhez menned *teszi még hozzá. Reméli, hogy ennyiben is marad a dolog, de persze nincs szerencséje, és a másik bájcsevejbe kezd, amihez most a legkevésbé sem füllik a foga, de azért nem kergeti el. Hiába, lehetséges, hogy a birtokába jut majd valami szaftos infó ezen az alakon keresztül... A kérdésre egyébként csak vállat von.* - Egy olyan hely kellett, ahol senki nem akad rám. Ez meg az egyik legnyugisabb hely, és kivételesen egyetlen üldözéses jelenetnek sem volt tanúja a mai napon a híd, szóval király. És te? Ismeretlen a fejed. Hogy hívnak? *teszi fel a maga kérdéseit. Hiába, nagyon sok alvilágit ismer, ha más nem, arcról, de ezt az alakot még életében nem látta. Összeráncolt szemöldökkel figyeli, és Derrick számára egyértelmű lehet, hogy most éppen besorolják egy kategóriába. Azt mondjuk nem tudhatja, hogy Mike-nál csak a kinyírandó és a leszarom kategória létezik, de ez nem is különösebben fontos. Mármint ha az előbbibe kerül, akkor azért nem mindegy, de egyelőre nem húzta fel a srácot semmivel, a feje sem különösebben irritáló, szóval nincs oka, hogy lelövesse valamelyik bandatagjával. Persze ha tudná, hogy egy nyomozóval áll szemben, kevésbé lenne egyértelmű, hogy magasról tesz rá, de mivel ez az információ nincs a birtokában, Petersont egyelőre nem fenyegeti veszély. Miközben a válaszra vár, háttal nekidől a korlátnak, és úgy figyeli a férfit, mellkasa előtt összefont karokkal. Rajta végignézve eléggé egyértelmű, hogy szorosan ehhez a világhoz tartozik, egyszerűen nem is nagyon lehetne elképzelni a napfényes lakónegyedben elképzelni, túlságosan is ide való. Nos, legalábbis azzá tette magát. De a gyerekkorban hajléktalanként eltöltött évek, a lopások, a megpróbáltatásai határozottan megkönnyítettek ezen a bizonyos beilleszkedésen. Nem kellett sokat színészkednie, hogy elhitesse, nem díjazza Anglia törvénykező szervezeteit, és úgy egyáltalán a törvényeket, és hát nem volt nehéz elérnie azt sem, hogy elfogadják. Mindezen gondolatok mellett azért félig-meddig Derrickre is figyel, és nem is látszik rajta, hogy nem igazán van itt lelkileg.*
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Derrick Peterson
Nyomozó
Nyomozó
Derrick Peterson


Hozzászólások száma : 9
Kor : 39
Tartózkodási hely : Nyomozó iroda/Bűnőzőket keresni és a nők ágyában ;)
Csatlakozott : 2012. Sep. 27.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 7:12 am

*Túlságosan is belemerült a visszaemlékezésbe, de igazság szerint nem tudja hová tenni a dolgokat. Sőt sohasem tudta. Amikor filozofál és koncentrál, akkor nagyon belemerül a dolgokba és sohasem figyel arra, hogy merre megy. Lássuk múltkori eset Kendrával, aki szétlőtte a srác kocsiját, ami már rendben van.*~Ha tudnád, kivel van dolgod kölyök nem így beszélnél velem..~*Gondolja magában a kinyírásnál és igen ő is raktározza az infókat. Remélte, hogy nem talál itt senkit, de hát még is. Ahogy végig nézi a srácot múltkor szedett össze információkat mindenkiről a környéken, de hát az arc neki ismerős. A nevüket váltogathatják, de Derrick úgy van vele, hogy a személyiségük ugyan az.* - Én a helyedben nem szórakoznék az ilyen kijelentésekkel..*Kezd bele aztán a böhöm állatra csak felnevet.* - Ugyan csak elgondolkoztam aztán rossz szokás.*Mondja a srácnak bár tök mindegy kinek mit mondd. Utána hallja a srác hangját és lenéz a földre majd vissza a srácra. Elmosolyodik és vissza pillant amikor kérdezik.* - Hát nem jó az, hogyha balhék vannak. Engem? Nem számít, hogy ki vagyok. Maradjunk annyiban, hogy én viszont tudom a neved kedves Mike*Fejezi be egy hangsúllyal. Besorolás alatt van? Őt aztán nagyon izgatja, a dolog csak egy valamit szeretne elérni. Egy veszélyes szökevényt elfogni.* - Viszont ha ennyire tudni szeretnéd a nevem Derrick Davis. Nem rég költöztem erre felé és ismerkedem a környezettel. Nincs sok ismerősöm erre felé reméltem, hogy összefuthatok egy arccal. Aztán hallottam már rólad, szóval azért tudom a neved.*Fejezi be és hazudik mint a vízfolyás, de hát ezt nagyon jól tudja csinálni. Szerencséjére nincs nála a jelvénye, mert már lebukott volna.. srác közvetlenül belepislog Mike szemébe és elhiteti vele, hogy nem hazudik.* - Gyakran jársz erre felé? Tudom hülyeséget kérdezek, de a felüljárót érdeklődöm.*Kérdezi meg és eléggé barátságos alkat és játssza a színészkedést tovább. Azt, hogy van e baja Mikenak végig figyeli és követi a szemével az eseményeket, de nem igazán kérdezz rá mi van vele. Úgyhogy csak vár egyenlőre.*
Vissza az elejére Go down
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 7:43 am

- Fogalmad sincs, kivel beszélsz *nevet fel hidegen. Nagyon jól tudja, hogy ő itt főnök. Sokat küzdött érte, szóval halál nyugodtan megengedheti magának, hogy mindenkivel úgy beszéljen, ahogyan kedve tartja. Márpedig ő mindig bunkó, amikor csak teheti, úgyhogy jobb, ha Derrick pillanatok alatt hozzászokik. Egyébként meg ahány embert megölt már, talán nem meglepő, hogy nem fél állítani, hogy lazán kinyírja azt, aki ráhozza a frászt. Ahhoz képest, hogy miben él, a hirtelen dolgoktól elég durván halálra tud rémülni, ami általában fegyverszegezést von maga után. Szóval... Jobb nem megijeszteni, maradjunk ennyiben.* - Jó, csak nem mindig. Perpill nem vágyom rá *von vállat a balhés dologra. A hangsúlyra megrándul a szája sarka, láthatóan idegesíti a másik pimasz hangja. Persze sejti, hogy amaz idősebb nála, de ő elég sokat harcolt az alvilági körök tiszteletéért, szóval tessék úgy is kezelni.* - Ha tudod ki vagyok, azt is tudnod kell, hogy csak az öngyilkos merénylőknek érdemes felhúznia az agyamat *jegyzi meg jegesen, majd biccent a névre.* - És mégis mi vett rá, hogy éppen az alvilágba költözz? Mindegy is. Adnék egy jó tanácsot: hacsak nem akarsz beszállni a három banda háborúiba, pakolj össze, és húzz el, mint a vadlibák. Itt mindig forró a talaj *mondja közönyösen. Valahol mélyen azonban tényleg a jó szándék beszél belőle. Őt senki nem figyelmeztette anno, bele is került az alvilágba, és jó alaposan benne is ragadt. Ha nem kezdte volna el, sosem jutott volna idáig, nem száradnának emberéletek a lelkén... De egyben messzebb is lenne attól, hogy fényt derítsen az apja halálának valódi okaira. Amúgy amikor Derrick Michael szemébe néz, kissé talán megrémítheti az az üresség és közöny, amivel ott találkozik, valamint a tekintet mélyén rejlő harag, gyűlölet és keserűség. A srác ritkán néz szembe, de olyankor általában elriasztja azt, aki kiérdemli ezt a pillantást. Semmi személyes: mindig ugyan ezek az érzések lapulnak a tekintetében. Ő egy összetört, tönkretett ember, ez nem is kérdőjelezhető meg.* - Hébe-hóba *von vállat.* - Általában akkor, amikor nyugalmat akarok *teszi hozzá, és reméli, hogy a másik értelmezi a rejtett utalásokat arról, hogy az idejövetele célja a békés, magányos gondolkozás volt, és hogy a nyomozó igazán lekophatna róla. Hiába a pasas barátságos viselkedése, nem hatja meg különösebben. Szóval ez után ő nem is szólal meg megint, inkább újra végigméri a férfit, ezúttal kicsit más szemmel is. Nem tehet róla, na. Persze nem mintha ráhajtana - isten ments, nem kell neki semmilyen kapcsolat, meg amúgy is, tuti hetero -, de azért ad magának egy fél pillanatot, hogy élvezze a látványt. Utána meg elfordítja a fejét, és a nagy ritkán közlekedő, azonban most éppen erre járó vonatot kezdi figyelni, ahogyan feltűnik a távolban, és közeledni kezd. Amúgy Derrick észreveheti a nézést, és igazából rá is jöhet, amilyen tapasztalt az ilyen nézésekben, hogy éppen csekkolták.*
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Derrick Peterson
Nyomozó
Nyomozó
Derrick Peterson


Hozzászólások száma : 9
Kor : 39
Tartózkodási hely : Nyomozó iroda/Bűnőzőket keresni és a nők ágyában ;)
Csatlakozott : 2012. Sep. 27.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 8:12 am

- Ne izgulj tudom..*Mondja normálisan és igen tisztában van azzal, hogy ő Mike az Animisek bandavezére szóval.. a többi majd jön magától. Azt, hogy ő főnök az oké. Viszont a fel világban ahol a rendőrök az urak ott aztán nem ugathatnak. Vagy még is? Akiknek van bátorságuk,de hát annak is meg van a következménye joghatály szerint. Mindenesetre el akar valamit érni. Egyébként semmi baja nincs a sráccal szóval a viselkedése és a stílusa sejtette, hogy milyen.* - Tisztában vagyok vele.*Támaszkodik neki a korlátnak és aztán bámul az égboltra fel. Gondolkozik azon, hogy jó ötlet e ez az egész dolog, de hát ő nem fog úgysem háborúzgatni. Nem lenne képes megölni senkit. Mindig is annak szentelte az életét, hogy eltakarítsa a rosszat. Újabb kérdést kap amire megvakarja a tarkóját.* - Muszáj volt. A családom elmenekült nekem meg nem maradt itt senkim sem. ~Vicc.. csak a nők hada és a kollégáim..~*Sóhajt majd aztán elgondolkozik.* - Nem vagyok gyáva! Szóval maradok, ha nem gond.*Igen ez a válasza rá a húzz el dologra. Tényleg nem gyáva a srác, de nem szeretné kiadni az életét amíg meg nem tudott pár dolgot. Az oké, hogy a jó szándék vezérli, de Derrick makacs és nem tehet róla. Neki csak egy valaki kell és ha így tudja elérni ezt az egészet akkor eléri azt, hogy az Animisekhez álljon és még így is szemügyre tudja venni a srácot. Mármint nem Mikeot, de őt is figyeli. Ha tudná ki volt az apja biztos más szemmel nézne rá hiszen tisztelte őt. Aztán figyeli ám amikor végig ézik félszemmel csak elvigyorodik.*~Nem vagy meleg hapsikám?~*Magában gondolkodik, de tudjuk sokan imádják Mikeot, de Derrick köszöni szépen a nők társaságában nagyon is elvan.* - Nem vagyok vérengző vadállat és a nők kedvence vagyok. Boccs nem vagy az esetem.*Mondja kaccsintva és nem tehet róla, ő már csak ilyen. A vonatra ő is felfigyel, de még nem fog elmenni innen.* - Szóval mindig forró a talaj mi?*Érdeklődik a bandás dolgok miatt és hát muszáj betennie az „új vagyok nem tudok” semmit nézést. Mindenesetre azért rászegezi továbbra is a tekintetét a férfira.* - Ácsorgunk vagy van kedved sétálni?*Kérdezz újra aztán ha benne van akkor járnak erre felé egyet ha meg nem akkor ácsorognak továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 8:47 am

- Akkor meg nem értem, mi a problémát *horkant fel. Aki tudja, hogy ki ő, az egyben azt is tudja, hogy tényleg nem érdemes felhúzni, mert abból igen komoly problémák merülhetnek fel. Egyébként valóban, nem lenne akkora főnök az úgymond felvilágban, azonban jelenleg nem ott vannak, hanem az ő területükön, ahol igenis rá kell hallgatni - vagy a másik két banda egyik vezérére -, ha az ember nem akar gondot. Egyébként lehet mondani, hogy ő nem háborúzik, azonban ha sokáig itt marad, akkor nem fogja tudni kikerülni, hogy embert öljön, hacsak nem hagyja, hogy őt magát lemészárolják. Itt elég nagy a halálozási arány. Így működik a hely.* - Magyarul olyan szegény vagy, hogy másra nem került *bólint. Persze ez megint felhozza a gyerekkorát, de gyorsan elhessegeti magától a képeket. Igazán nincs rá szüksége, hogy még azon is törje a fejét, úgy értem hogy már megint azon törje a fejét... Elvégre mielőtt Derrick megérkezett, éppen azzal foglalta el magát, hogy a múlton meg a jövőn filozofálgatott. Most jobb, ha egy kicsit koncentrál a jelenre is.* - Nekem nem *von vállat.* - Te bajod. De ha kinyiffansz, jusson eszedbe, hogy én figyelmeztettelek *teszi még hozzá, és ezzel ő le is tudta a jótékonykodást mára. Nem fogja bizonygatni senkinek, hogy márpedig így meg úgy hagyja a fenébe az alvilágot, ha annyira ehhez ragaszkodik, akkor maradjon itt. Az ő lelkiismerete tiszta. Aztán a következő mondatra hidegen felnevet.* - Ne aggódj, megszoktam, hogy a legjobb pasik mind heterók, meg sem fordultál a fejemben. De aki jól néz ki, jól néz ki *jegyzi még meg. De tényleg nem kell megijedni, komolyan semmit nem akar Derricktől. Tiszteli mindenki személyes terét meg szexuális beállítottságát, elvégre ő maga szívott már emiatt elég sokat. Szóval a lényeg, hogy nem kell tartani semmitől, nem lesz ebből zaklatás, csak nem bírja megállni a megjegyzéseket. Nem véletlenül nyílt titok, hogy inkább a pasik felé húz. Egyébként lehetséges, hogy ez is nehezíti a helyzetét, elvégre ha egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban élne, talán kevesebbszer törne rá az agybaj. Ez van.* - Ja. Folyamatos a bandaháború *biccent a kérdésre, de nem éppenséggel bőszavú. Sosem az. Meg egyébként is, tőle aztán senki ne várja, hogy majd hosszas sorokon keresztül fog magyarázni a bandás helyzetekről egy vadidegennek, ahhoz inkább valaki mást kellene keresni.* - Én maradok, de nem bánnám, ha te megpattannál *válaszol a következőre, a tőle megszokott, bunkó stílusban, most már nem különösebben foglalkozva az illemmel. Hiába, no. Azért jött, hogy egyedül legyen a gondolataival, erre nem itt zaklatja egy újonc? Szép, mondhatom. De ha Derrick nem lép le hamarosan, akkor bizony ő fog.*
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Derrick Peterson
Nyomozó
Nyomozó
Derrick Peterson


Hozzászólások száma : 9
Kor : 39
Tartózkodási hely : Nyomozó iroda/Bűnőzőket keresni és a nők ágyában ;)
Csatlakozott : 2012. Sep. 27.

Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 9:15 am

- Nekem nincsen problémám.*Vágja rá és nem akarja felhúzni ám a srácot. Nem is érdemes. Szóval a srác csak csendben figyelget. Hát a másik két bandavezérre? Ha a Dominusora hallgatna, akkor előbb küldené őt a pokolba, mint a két másikat. Szóval.. Igazából nem is tudja azt, hogy mit várhatna ide lent. Amikor válaszolnak, neki arra csak megvonja a vállát.* - Pontosan.*Pedig ha tudná azt, hogy mennyi pénze van.. igen a fizetése plussz hát voltak neki munkái más országban is.* - Kössz, de igazság szerint beállnék háborúzni, meg kell a zsé meg valami meló is hátha akadna.*Vágja rá a te bajodra és ő tisztában van a dolgokkal és mindenre fel van készülve. Vásárra viszi a bőrét, Úgy van, de ez már csak akkor lesz életveszélyes, hogyha élesben megy a helyzet, ha bár csoda, hogy eddig ki nem nyiffant. A kollégái úgy is keresnék, meg nemsokára telefonálnia kell. Utána észreveszik, hogy csekkolják arra megjegyez egy mondatot amire meg is kapja rá a választ.* - Nem is tudom.. mindig is jól néztem ki. Egyszer bementem egy b*zi bárba ahol rögtön azt kérdezték „Mi a kedvenc pózom”*Csak humorizál, de szarul. Most inkább hallgat arra ami ide vezérelte plussz inkább vigyázz a bőrére.* -Viszont ha tudtam volna szemlélgetés lesz akkor levetem a felsőmet.*Csak viccel, de nem tehet róla. Utána előkapja a mobilját és rögtön beír egy számot amint kérdezett Miketól. Vágja egyébként, hogy egyedül szeretne maradni szóval nem kell neki idegeskedni.* - Rendben van. Egyébként meg tényleg beállnék ebbe az egészbe ha meggondolnád magad megtalálsz a Doriel téren.*Köszön el és igen célozgat ha rájött a srác. Amúgy meg minek van éjnek idején a Dorielen? A lakókocsijában alszik amit még beszerzett a mai napon. Nem kell keresnie semmilyen szállást. Ahogy elindul közben felhívja a kollégáit és egyenlőre szól nekik, még ne számoljanak rá egy darabig. Mi fog ebből kisülni még nem lehet tudni, de biztos, hogy a pasas sem normális és tovább gondolkozik a tervén.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasúti felüljáró Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasúti felüljáró   Vasúti felüljáró I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vasúti felüljáró
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
London Alvilága :: Az alvilág :: Isten - vagy az ördög - ege alatt-
Ugrás: