London Alvilága
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
London Alvilága

A sötétben, a mélyben nincs más, csak a harc. Harc a túlélésért. London sötétségében három banda küzd a túlélésért. De ki lesz a győztes?
 
Fyron AkadémiaKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elhagyatott vasútállomás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 12:21 am

A város mélyén található, évek óta üzemen kívül helyezett vasútállomás. Mindenhol szemét, romok, leszakadt vezetékek, üvegdarabok és minden egyéb. Persze egy ilyen hely elképzelhetetlen lenne az öt-hat lerobbant, telegraffitizett vasúti kocsi nélkül, amelyeknek a belseje szintén nem éppen összeszedett: az ülések már teljesen eltűntek, csak egy-két romos háttámla és szivacs maradt meg belőlük. Azonban a ruhatartók állják az évek vasfogát: noha kissé rozsdásak, mind a helyükön vannak.

Elhagyatott vasútállomás 14792855_f42757e0df7ab38b54cb7ed6c51ced6d_m Elhagyatott vasútállomás 14792853_f4ad8c717518eff238a72cc211ce0d60_m
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:14 am

*Elérkezett egy olyan nap, amikor beköszöntött az eső. Kicsit elszabadult a gondoktól és igen a Dominus Bandavezére teljesen egyedül indult útnak. Nála van a fegyvere és a tőrei és golyóálló van a fekete pólója alatt. A fülhallgató a fülében és szól éppen a Hollywood Undead: A No. 5 című száma. A lába egyébként köszöni, szépen már jól van, annyira mégsem sérült meg még kellene.*~Megmondtam, hogy nem fogok elpatkolni, de senki nem hitt nekem.~*Szusszant magában és természetesen, ahogyan körbe néz, a vasút állomáson elmosolyodik.* - Milyen kár, hogy évek óta nem lett használva pedig egészen szép hely lenne nem csak az alvilág számára.*Filozofál hangosan és tegnap óta gondolkozik mindenfélén és azon a kis csajon is. Min is gondolkozik igazság szerint? Hát arról, hogy valamit kéne kezdeni vele. Itt arra gondol, hogy megölni, hiszen akkor Mikenak kevesebb lenne az embere és akkor bosszúsabb lenne. Persze ez csak tervezés, még nem mondta el a többieknek. Ami történt úgy is látták azt meg már tudják. A kis manót már lerendezte és ő már mivel tanult estig játszhat. Mindig ez van szóval a gyereknek kifogása nem lehet. A férfi halad előre és közben nézegeti a roncsdarabokat és a földön lévő szemetet.* ~Pedig szépen ki lehetne pofozni..~*Sóhajtozik és közben énekelget a maga szép hangján. Ki hallaná azt, hogy énekel? Érdekelné vajon? Egyenlőre nem, de most a tegnapi esetet is kipihente nyugalmat tervez a mai napra.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:36 am

*A tegnap este… Nos, valóban remekül ment, de! Legalább infókat adhatott le Mike-nak. Szóval az a pasi a Dominus új vezére. Nos, ha az Animin múlik, akkor nem sokáig fog élni. És egyébként mit keres itt Samantha Duke? Nos, itt szokott edzeni. A vasútállomáson nyugodtan tudja gyakorolni a céllövészetet, és persze az se fontos tényező, hogy amilyen lerobbant állapotba van a hely annál jobb edzőtér. Szóval így került hát ide az animis csaj, aki most épp az egyik szerelvény tetején áll, fülhallgatóval a fülében bömböl a Diary of Jane. Ma is a szokásos bőrdzsekijét viseli, egy sötétkék farmert és katonai bakancsot. A haját összekötötte és egy terepmintás baseball sapkával nyomja le a kiálló tincseket. A kezében ott figyel ezüstösen csillogva a revolvere, hiszen a vonat tetejéről lövöldözött, amíg meg nem látta David-et. Akkor aztán ördögi vigyor ült ki az arcára, hiszen eltervezte, hogy a férfi bizony az ő áldozata lesz, így aztán a fülest kirántva a füléből, egyik kezét csípőre téve tekintett le a bandavezérre.* - Hé, hapsikám! Átadtam az üzeneted! Az egész Animi nevében mondhatom, hogy alig várjuk, hogy megdögöljél! *kiált le a pasinak a fegyvercsövét rászegezve. Nem tervez lőni, csak most kényelmes neki így. Na, meg azért szeretné egy picit megtáncoltatni az ellenfelét, szóval minden joga meg van rá a tegnapi után, hogy megszívassa. Végül is… Most Samantha van felül, így nem árt egy kis erőfitogtatás.* ~ Egyszer még kinyírom ezt az idiótát! Nem fogom büntetlenül eltűrni, hogy a régi családomat a szájára merje venni! *bosszankodik magában, de ez kívül nem látszik rajta, hiszen a gyilkos pillantást ügyesen álcázza pajkosan csillogó szemekként.* - Mit keresel itt egyedül? Csak nem elhagytak a nőid? Vagy már nem kaptál levegőt a kis testőreid között, és elszöktél? Csúnya, csúnya rossz kis fiú… Nem ártana, ha valaki megnevelne! *kötekedik, mert úgy véli, hogy Dave megérdemli a csesztetést.* ~ Na, mi lesz? Visszaszólsz? Visszalősz? Csinálj már valamit! *sziszegi magában és megfeszült állkapoccsal mered a dominusosra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:57 am

*Hát a férfi nem edzeni szokott, hiszen meg van, nekik az ő saját területükön ahol tudnak, hiszen vetett néhány edző padot plusz ugye a futás és a kemény munkák ára. Hát igen. Legalább a közös pénzből vette és intézte el ezeket. A lövőterületük is van, szóval nem pazarolja ilyen helyekre az idejét, amikor fontosabb dolgokat kell csinálni. Jelenleg most úgy sincs semmi dolga. Igen üzent Mikenak és muszáj volt, hiszen meg kellett tudniuk, hogy új eszközökkel fognak próbálkozni. Csak ördögien elmosolyodik, és nem szólal meg. Még nem.*~A baj csőstül jön…~*A gondolataiban megjegyzi és igen ő tényleg egyedül van, hiszen nem szerette volna a társaságot néha ilyen is előfordul. Az alvilágban? Hát persze! Ő azt szídd, akit akar, nem nagyon tudja érdekelni, hogy a szülei vagy a családja meghalt valakinek. Szemet-Szemért Fogat fogért.. elv.. Bár mint tegnap kiderült ő hergel.* -Még mindig nem tanultál meg hogyan kell térden járni kicsi lány.*Mondja neki és utána megfordul, majd kiveszi a füléből a fülhallgatót és elégedetten elmosolyodik és figyeli a lányt. Amikor rászegezik, a fegyvert csak elneveti magát és megköszörüli a torkát.* - Egy lánynak máshol lenne a helye, de te elég bátor vagy. Nem ijedtem meg tőled és nem most tervezek, előadást tartani mitől kell félni és mitől nem..*Feleli halál nyugodtan és közelebb lép a lány felé, amikor egy hang megszólalt a fejében.*~Vigyázz fegyver van nála.. meg fog ölni..~*Bár ha megölte volna már rég meghúzta volna a ravaszt. A jobb kezén lévő mutató ujjával félre teszi a pisztolyt és csak ráfigyel.* - Te csak egy kislány, vagy mint mondtam. Nem foglalkozom ilyen jelentéktelen alakokkal, mint te.*Igen lebecsüli a képességeit pedig nem kéne. Nem tehet róla ő nem nézi ki tényleg a lányból szóval.. Meg különben is nem ránt fegyvert nem tudja most felidegesíteni.. tegnapi elég volt azt úgy is kipihente.* -Nem a te orrodra fogom kötni, hogy egyedül vagyok e vagy sem törpe.. ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy hol vannak a társaid. Biztos vagyok benne, hogy megunták az óvodát és haza mentek kamionokkal játszani.*Jelenti ki és elmosolyodik majd csak sóhajt egyet, de továbbra is farkas szemet néz a lánnyal.* - Mit akarsz tőlem? Megölni? Esélytelen.. mondtam viszont az sem jelenti, hogyha egyedül vagyok nem tudom magam megvédeni, mert képzeld megtudom veled ellentétben tanítva voltam.*Köpi oda a szavakat és igen képes szócsatát kezdeményezni megint.* - A villám hamar beléd fog csapni.*Jelenti ki majd ugye ha hagyja akkor elindul viszont ha nem hagyja akkor természetesen marad hiszen kíváncsi a másik mondani valójára.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 6:23 am

*Ó, ha akarna ő is tudná ám máshol edzeni, de ez viszonylag nyugalmas hely, meg hát kell egy kis változatosság, így hát hetente kétszer kisétál ide is. Szóval Dave nehogy azt higgye, hogy az Animi nincsen jól felszerelve, csupán Samantha szereti plusz edzéssel tölteni az idejét. Igen, sikerült észrevennie, hogy nem egyedül van, bár eléggé szánalmas, hogy úgy mutatkozik be, hogy ott van a kis bandája, hogy fedezzék a fenekét. A Redouté-nál még meg lehetett érteni, hiszen ott műsoroztak, de a Dominus… Az egy külön kategória.*- Tudok, kölyök. Csupán nem fogok a földön csúszni egy ilyen alak miatt, mint te *köp le a vagon tetejéről, majd meghúzza a ravaszt, és a golyó Davidtől két méterre csapódik bele a falba.* - Legközelebb közelebb lesz a kis térdecskéidhez, és akkor te mutathatod be hogyan kell térden csúszni a kegyeimért *sziszegi tömör undorral az arcán, majd David szavaira megvetően felhorkant.* - Sajnálom, de én nem vagyok olyan, mint a többi csitri, akik egy csettintésedre az ágyadba dőlnek, te senkiházi… És miért ne lennék bátor? Ha nem lennék azzal, akkor vinnyogva, mint egy rémült kutya menekülnék el, ahogy te tetted tegnap! *morogja, majd az ő arcán jelenik meg egy ördögi vigyor.* - Pedig nem ártana félned… *suttogja negédes mosollyal, majd a jelentéktelen alakokra elsötétedik a tekintete.* - Hat éve vagyok az Animi tagja! Rengeteg haverodat, társadat tettem már el láb alól, így nem hinném, hogy jelentéktelen lennék! *szűri a fogai között, majd hirtelen meghúzza a ravaszt, és David lába elő lő a földbe.* - Ha annyira jelentéktelen vagyok… Akkor táncolj egy kicsit! *nevet fel gyöngyözően, és David jobb, ha hallgat az ösztöneire, mert Samantha különösebb szívfájdalom nélkül képes lenne lepuffantani.* - Anyád a törpe! Ja, bocs. Ő egy groteszk gnóm volt… *szól vissza, majd a társaira csak ördögi kacajt hallat.*- Tudod, én nem szorulok rá, hogy mások védjék a hátsómat egyesekkel ellentétben… Egyébként az óvodában szerintem más való… *szól vissza, és az óvoda alatt nem David-re, hanem valaki másra céloz. Bizony ám, jól ért a non-verbális kommunikációhoz.* - Természetesen eltenni láb alól. Mi mást? Különben is, irritál, hogy állandóan az utamban vagy és a f*sz fejedet kell bámulnom… *pillant le bosszúsan, majd a tanításra csak felhorkant, és sétálgatni kezd a szerelvény tetején, persze a fegyvert még mindig David-re szegezve.* - Tudod, az utca a legjobb tanító. Ha pedig nyamvadt karate-edzéseken tanítottak, akkor elárulok neked egy titkot… Az a való életben egy kalap sz*rt se ér… *mondja halkan, majd a villámos dologra megrándítja a vállát.* - Engem minden rossz elkerül a degerált dominusokon és a retkes redoutésokon kívül… *tárja szét a karjait, majd ismét fegyvert szegez a férfire.* - Szóval, örülnék neki, ha magamra hagynál, mert mint mondtam rohadtul irritáló személy vagy!
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:10 am

*Nem érdekli azt, hogy máshol is tudna edzeni. Ő arra jár, amerre szeretne, és senki nem tudja megállítani.. még ez a kis csitri sem. Egyébként meg ő is szereti a pluszedzéseket ezért is jár edző terembe, de ezt sem köti senki órára. Nem érdekli az, hogy egyedül van szóval nem fél a lánytól és az Animitől természetesen élvezi ezt az egészet. Mármint, hogy egyedül van.. Ő szinte teljesen biztos, hiszen mindegyik csapat és ellenséges banda tag rendelkezik valami erőfegyverrel. Ők ugye a bombával. * - Pedig hidd, el fogsz..*Jelenti ki és a köpés elől ellép és rámosolyog.*- Mi vagy te láma? Az állatkertbe jó példány lennél!*Jelenti kis és felkacag. Elkönyvelte a lányt lámának habár utoljára akkor látott ilyet, amikor Jack megtanította Roset köpni a titanicban.. Nála nagyobbat senki nem tudott köpni. Mielőtt bárki megkérdezné igen látta a filmet és végig parodizálta az egészet. Amikor golyó csapódik a falba nemes egyszerűséggel arrébb lép.* - Béna vagy tündérkém.. Még a nagyanyám is jobban tud lőni.*Fejezi be a mondatát… és igen megint elemében van a srác, de most Samantha kezdte az egészet. Végül is mindegy Davidnek is jó, de ő még mindig nem ránt fegyvert. Meglepő módon pedig ő annak az elve, ha lőnek ő is lő. Most meg nem..* - Nem. Te más vagy.*Jelenti ki nyugodt hanggal és érezhető azt, hogy ő neki kell, térden csúszni újra felnevet.* - Persze.. csak is. Meglátjuk ki nevet a végén, kicsim, hiszen veled sincs senki.* - Mert nem vagy bátor.*Rándítja meg a vállát és nem felel különösebben.* - Nem menekültem. Veled ellentétben mi dolgozunk.*Fejezi be és igen szúrósan néz a lány szemébe, majd amikor kijelenti, hogy mióta van az Animiben csak felhorkant. A társaira szintén.* - Takarodj, mielőtt meggondolom magam.*Sziszegi és amikor újabb lövést kap arra már fegyvert rántva meghúzza a ravaszt és célozva a lány karja mellett pár centivel.*Ijesztgetni én is tudok kicsikém..*Mondja újra ezt a szót, de már idegesítően és igen a srác elemében van. Félre lép egyébként a golyóktól, de utána csak felhorkant.* - Gyáva vagy, hogy nemmersz ide lejönni tündérkém.*Mondja gúnyosan.* - Ha akarsz valamit álljál ide.. a hátsómat meg nem kell védeni amint tudod és látod egyedül vagyok.*Mondja cinikusan és negédesen rámosolyodik. Utána amikor meghallja, hogy állandóan az útjában van csak felkacag.* - Tudod nem láttam még hozzád hasonló harci cicust..*Mondja és ördögien elvigyorodik, viszont céloz arra, hogy le is mászhatna onnan ahol van.* - Tudom, hogy az utca.*Köpi a szavakat ismételve és amikor újra rászegezik a fegyvert rápillant.* - Ha akarsz valamit gyere le, vagy lőjjé le tessék itt vagyok mire vársz?*Nem gondol a gyerekre viszont ezt képes és megteszi Ha bár van egy taktikája ezzel kapcsolatban hiszen az egyik keze hátul van a késeknél szóval amint lő ő a kését fogja dobni felé.*-Minden rossz? Hát most már a rossza karatód is megérkezett..*Mondja mosolyogva és várja, hogy lemásszon a másik.* -Mondtam ha van bátorságod ide állsz, ha meg nincs takarodj..*Mondja cinikusan és felhorkantva tekint a leányzóra. Igen várja, hogy mi lesz a következő lépés, most jelenleg nem érdekli semmi és senki.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:05 am

*Hát, akkor David járjon arra amerre szeretne, csak ne keresztezze Samantha útját. Azt pedig kikéri magának, hogy csitri lenne, egyáltalán nem az. Az egy dolog, hogy eléggé hisztis tud lenni, ha rossz napja van, de nem tartozik azok körébe, akik azért is nyafognak, mert letörött a körmük, szóval megköszönné, ha nem hasonlítgatnák össze azokkal. Samanthát meg valószínűleg nem ismeri, mert ha tudná ki ő, akkor talán picit visszavenne a nagy szájából. Egyébként Samantha tudomása szerint a bandája nem rendelkezik semmiféle „titkos fegyverrel” csupán jó a vezetőjük, és büszke is Mike-ra, hogy ő az eszével érte el azt, amit a többi banda eszközökkel tudott végrehajtani.* - Álmodik a nyomor, öcsi… *sziszegi, majd a lámára felhorkant, bár ezzel a horkantással egy halk nevetést próbál álcázni.* - Ha én láma vagyok, akkor te egy túlméretezetett, mutáns vásári patkány! *szól vissza a férfinek, hát nem csak David-nek vannak beszólásai az hót ziher. Egyébként meg ő is látta a Titanic-ot, és az első öt perc után úgy menekült ki a szobából, hogy az animisek fél órán keresztül keresték a területükön, mire megtalálták egy fán ücsörögve. Aztán ugye a falba lő, és negédesen elmosolyodik Dave szavaira.* - Ki mondta, hogy rád céloztam, bogaram? Pontosan azt találtam el, amit akartam, szóval javaslom a nagyanyádnak, hogy menjen el szemészhez… *horkant fel. Egyébként meg, ha visszavezetjük az eseményeket, akkor David kezdte az egészet, szóval nem érti, hogy mit sír a szája. Aztán, amikor megjegyzik, hogy más, akkor megrándul néhány arca izmai, mert egy halvány mosolyt fojtott el magában.* - Szerintem egyértelmű: én. Mert mint mondtam, én egyedül is meg tudom védeni magam ergo nem szorulok annyira rá a társaimra, mint egyesek *szusszant morcosan, majd arra, hogy legyávázzák megvetően szusszant.* - Ezerszer is kockáztattam az életemet, amikor belógtam hozzátok! Bizony ám, én voltam az, aki régebb óta terrorban tart titeket. Bizony, egyedül képes vagyok komoly gondokat okozni nektek, szóval nem hinném, hogy gyávaság lenne az, amit én már évek óta csinálok. De szerintem kettőnk közül inkább te vagy a gyáva, hiszen itt papolsz nekem, közben meg soha nem tetted be a lábad a területünkre, vagy csak nem tudtál ártani. Látod, ez a különbség köztünk… *magyaráz ördögi vigyorral a képén, majd a munkára felhorkant.* - Észrevettem, elég feltűnőek vagytok. És én veled ellentétben tudom magam álcázni, ha szükséges… *rándítja meg a vállát nem törődöm módon. Aztán mikor elküldik csak kiröhögi a férfit. Elmenekülni? Ugyan! Ő nem olyan! Aztán egy gyors és kecses mozdulattal kitér a golyó irányából, viszont nem tüzel vissza.* - Tévedés. Nincs kedvem lemenni, nyuszifül *felel gúnyosabb hangnemben, mert tényleg jó neki odafent. Belátja a környéket, ráadásul előnyben van David-del szemben.* - Majd, ha kedvem támad verekedni mindenképpen neked szólok *kacsint a másikra, mert azért valamilyen szinten visszafogja magát. Már csak Mike miatt is, mert ha tudná miket művel, akkor tuti lecseszné.* - Persze, mert a Dominusban és a Redouté-ban csak ****** vannak *jegyzi meg a körmét piszkálgatva, mintha nem is nagyon izgatná a téma.*- Tudod? És most mit vársz? Adjak jutalomfalatot, simogassam meg az okos kis buksidat? Dicsérgesselek? Hát, kisapám, elégedj meg annyival, hogy tudod milyen az utcán lenni *kezdi gúnyos hangon, majd elkomoridk, de láthatóan jól szórakozik a megjegyzésén.* - Mint mondtam, lusta vagyok lemenni. Jó itt , de te is csak a távolból tudsz pofázni. Ezerszer felmászhattál volna, de nem tetted. Akkor kis is a gyáva? *vonja fel a szemöldökét, majd a rosszakaróra csak fintorog.* - Előbb lesz a Mikulás a rosszakaróm, mint te… *húzza a száját undorodva, majd mikor még egyszer elküldik, csak szusszant.* - Mi van? Sajnálod, hogy nem érsz fel az én szintemre? Egye fene, lesüllyedek hozzád *sóhajt lemondóan, majd a szerelvény másik széléig hátrál, picit neki fut, elrugaszkodik és egy hatalmas szaltó kíséretében David orra előtt ér földet.* - Akkor, pofázhatsz akár a szemembe is, nyúlbéla… *szól halkan, farkasszemezve a férfivel.*


A hozzászólást Samantha Duke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 26, 2013 8:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 9:14 am

*El van ő és nem érdekli senki és semmi. Nem tudják megállítani természetesen és képes lenne bárkin átgázolni, hogyha a családjáról van szó ő is. Miért mondja ezt? Az öcsire, viszont összeráncolja a homlokát, de nem ideges és feltűnés mentesen figyeli a szemeivel a lányt. Nem veheti észre, hogy valami baja van, éppen visszaemlékezik és miről? A bandaháború, és amikor a testvére bajba került..* „Öcsiiiiiiii.. megvédelek..”*Kiáltotta, de addigra már késő volt. A fiú úgy hullt a földre mintha egy rongy darab lett volna. Abban a pillanatban megsemmisítve érezte magát és elhagyatottnak. Ha nem hozzák, el onnan biztosak lehetünk benne, hogy David akkor nem élne.. Szóval igyekszik figyelmen kívül hagyni ezeket a dolgokat és inkább ugorja a témát, hiszen nem szeretné ezt felfedni. Neki is vannak azért rosszakaratú emlékei. Amikor a belógásról van, szó csak összeráncolja a homlokát.* - Azért tudtál bejutni, mert Andrea rossz berendezéseket szerzett..*Vágja rá, ami természetesen való igaz nagyon rossz volt akkor a Dominus rendszerezése. A terrort is kizárja, és figyelmen kívül hagyja, és úgy könyveli el a lányt, hogy ezzel még tud kezdeni valamit viszont nem, fogja elárulni, hogy mit. Szóvak úgy készüljön minden Animis indul a bosszú hadjárat és igen képes arra, hogy a testvére miatt is. Részben ezért vállalta el a vezérséget és igen annyi meglepetést fog okozni nekik amennyit tud.* -Álcázni? Azt én is tudom magam.*Feleli, nyugodtan majd céloz és lő a lány felé, de direkt mellé. Azt is látja, hogy nem menekül, hanem ugyanúgy ontja a szavakat és igen természetesen őt nem zavarja, hogy sokat beszél. Nem tudja megtáncoltatni, hiszen lehetetlen.. egyébként is ki tudja kerülni a lövéseket, hiszen könnyedén arrébb áll.* - Tévedsz a Dominust ismerd meg és nincsenek ott azok, amikre gondolsz..*Feleli, hiszen sikerült több mint 900 és 1000 között új tagokat szervezni, akiket éppen képeznek kifelé. Egyébként a jutalom falatra csak szemet forgat, és nem reagál rá.. ő egy kismacska, aki inkább mászkál ilyen helyeken mármint Samantha. Nem fog ő felmászni nem egy majom. Amúgy is nincs energiája sem, hogy erre vesztegesse az időt.* - A gyáva az te vagy.. nem pedig én.*Jelenti ki gúnyos hanggal és egyértelműen célzott. Nem hajlandó felmenni és ő lent marad, ahogy tervezte.* - Látom, még mindig a képzelet világában élsz. A Mikulás már rég nem él…*Jelenti és ugye lassan, de biztosan megérkezik a földre és elégedetten mosolyog.* - Látod jobb itt a földön beszélni mint ott. Amikor kijelentik, hogy nem ér fel az ő szintjére csak felröhög. Az övére már rég felért, de ezt nem is tudja.* - Figyelj ki is a bandavezéretek? Mike. Csak akkor pofázz, hogyha megtett alvezérnek különben meg pofa lapos.*Jelenti ki és igen egyszerű animis tagnak titulálja aki régi, de tudja jól, hogy bármit megtenne a lány. Bár nem igazán szól semmit felé. Aztán rászegezik a fegyvert ő a kezével hátra nyúl a késésért és önvédelemből akarja előrántani ha összejön.* - Azt hiszem.. jobb ha távozunk mielőtt valaki megsérülne.*Azzal fogja és természetesen a lányt meg akarja karcolni, de nem fogja. Visszateszi a kést és az ujjaival elszedi a pisztolyt.* - Szerintem jobb ha távozunk mielőtt megint vér folyna. Angyalom.*Jelenti ki és azzal elindul vissza a Dominusba hiszen későre jár ha hagyja a másik és természetesen lefekteti a fiát ahogy szokta időben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott vasútállomás   Elhagyatott vasútállomás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott vasútállomás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
London Alvilága :: Az alvilág :: Isten - vagy az ördög - ege alatt-
Ugrás: