London Alvilága
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
London Alvilága

A sötétben, a mélyben nincs más, csak a harc. Harc a túlélésért. London sötétségében három banda küzd a túlélésért. De ki lesz a győztes?
 
Fyron AkadémiaKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Doriel tér

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 12:18 am

A Doriel tér az alvilág középpontja: ez az életük fő helyszíne, valamint nagyon fontos, hogy ez az egyetlen hely, ahol éjszaka van fény. Ugyanis ebben a körzetben alig találhatók lámpák, de a Doriel teret egy hatalmas, égbe nyúló oszlop borítja fényárba, így a legjobb hely, ha menekülni kell. A hely egész jó állapotban van, a beton csak egy-két helyen van felszakadozva, és annyira nincs tele szeméttel. Csak üvegszilánkokkal. Meg eldobott cigicsikkekkel, és egy-két egyéb "finomsággal". Ez egy olyan szakasz, ahol mindig lehet találni valakit, egy olyan hely, ahol bármikor összegyűlhet bármelyik banda, valamint ha bandák közötti tárgyalások folynak, azoknak is ez a helyszíne.
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 9:13 am

*Egy furcsa páros álldogál a Doriel középén álló Citroen mellett. Egy szőke hajú csajszi meg egy laza kinézetű lány. A szőke ciklon mellett álló nőszemély nem más, mint Scarlett Danielle Hopkins, a Redouté újdonsült bandavezére. Fekete bőrdzsekit visel, sötétszínű farmert, aminek a szárát a tornacsukája alá tűrte. Szeme vékonyan ki van húzva szemceruzával és egy kis szájfényt is felkent az ajkaira. Kék szemeivel aggódva pillant fel a szőke lányra.* - Nem kellett volna eljönnöd velem. Tudod jól, hogy veszélyes környék ez. *Szól halkan, és persze megint folytatja a szentbeszédet, hogy legalább a kocsiba szálljanak be. A szőkeség csak rázza a fejét miközben felel neki.* - Nyugi, nem félek ettől a söpredéktől. Az apám a bíróságon dolgozik. Nem eshet bántódásom. - De akkor is! A balhékról híres ez a tér. - Nem érdekel. Figyi, azért jöttem el veled, mert reméltem, hogy elrángathatlak az egyetemre, de ahogy elnézem túlzottan is belecsöppentél ebbe a bandásdiba. *Beszélget a két lány, mire Scar arca egyre jobban elkomorodik.* - Valakinek össze kell tartania a bandát. A bátyám is ezt akarná... Különben is, ha nem intézkedek akkor viszály alakulna ki, így az a legjobb, hogy fenntartom a békét, amíg egy jobb embert nem találok. *Motyogja alig hallhatóan Hopkins, de mintha a másik ügyet sem vetne rá. A szőke egyetemista csak legyint egyet, és magára hagyja Scarlettet. Amaz pedig hiába szól utána a másik hajthatatlan így Scar egyedül marad. Aggódva tekint a barátnője után, de kezdi úgy érezni, hogy ez az egész Redouté dolog már kezdi lefárasztani. Neki dől a kocsijának, sóhajt egyet, és az tér kövezetét kezdi bámulni.*
Vissza az elejére Go down
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 9:19 am

*Egy magas, halk léptű fiatal férfi közeledik a Doriel tér felé. Ideje lenne már, hogy történjen valami... Sóhajt egyet, és felpillant az égre. Semmi csillag vagy ilyesmi, á, nem. Csak sötétség, komor felhők, és szél. Csodás... Mintha a hangulata nem lenne eléggé a padlón e nélkül is. Nem is igazán tudja, mi a gond, de az biztos, hogy unatkozik. Az elmúlt egy hónap eseménytelen volt, hiszen a Redouté még szedegeti össze magát, legalábbis amennyire ő tudja, az ő bandája meg kicsit szétszéledt az utóbbi időben. Az Animi most legyengült egy kicsit, de persze már megtette az első lépéseket, hogy újra egybeterelje őket, így hát hamar egyenesbe fognak jönni újra... De be kellene szerveznie pár új tagot. Minden személyes gond mellett pedig a nemzetközi helyzet is elkeserítő... Az Unió lényegében szétesőben van, mindenki tartozik, király. Bár, az is igaz, ha jobban belegondolunk, hogy az ő életükre ez nem lesz különösebb hatással, hiszen itt ígyis-úgyis viszonylagos szegénység van... Annak jön jól a pénz, aki drogos, piás, meg bagós. Meg persze akinek fizetni kell a rezsit, mint például neki. Egyébként éppen a sétálóutca felől érkezik: a zsebét két súlyos pénztárca húzza. Hiába, elég jó zsebtolvaj. Valamiből ki kell fizetnie a számláit, na. Meg persze ruhára is kénytelen költeni: most is tetőtől talpig új szerelésben van: bőrkabát, fekete farmer, vasbetétes bakancs, a kabát alatt pedig egy hosszú ujjú, vastag, fekete pulcsi, az alatt pedig egy sötétkék rövid ujjú póló. A térre megérkezve az első, amit kiszúr, egy világosbarna hajú lány. Akit igazság szerint nem ismer fel, noha egyébként ismeri a Scar nevet, és tudja, hogy a bátyja után ő vált a Redouté vezérévé, de soha nem látta még. Az viszont egyértelműen látszik a csajon, hogy kivan, ezért hát kezét a kabát zsebében tartva, könnyed léptekkel odasétál hozzá.* - Hello, csajszi. Mi a gáz? *kérdezi, viszonylag barátságosan. Ha tudná, hogy a Redouté vezérével beszélget... Nos, nem biztos, hogy ilyen kedves lenne. De számára a világos hajú lány csak egy elkenődött valaki...*
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 9:37 am

- Elintézhettem volna…*Mondja duzzogva egy vörös hajú lány egy férfinak és nem néz rá.* - Éppen ezért mondtam, hogy várd, meg míg én lépek és beszélek vele. Ne legyél ennyire önfejű.*Mondja szigorúan fogadott húgának és leveszi a napszemüvegét és gyilkos pillantásokat szegezz rá. A mai nap kicsit érdekes volt több szempontból is: Unaloműzés képen balhézni szeretett volna a lány és ha Dorian nem érkezik meg időben, akkor a nőt kivégzik. Egyébként a Doriel téren egy sárga ferrari áll meg és hangosan becsapódik az ajtaja.* - Majd legközelebb csinálunk valami izgalmasat. – Na persze… most úgyis várhatunk, mert a Dominust össze kell kapni.*Mondja, a lány mire beletúr a hajába és felfigyel egy világosbarna hajú lányra, egy szőkére, akit szintén nem látott és Egy ismerős egyénre. A táskájából előveszi, a tükrét kis szájfényt tesz, a rózsaszín ajkaira vörös hosszú haját megigazítja és rápislog angyalian Dorianra.* - Imádom jézust amikor kívánni szeretnék mindig megjelenik valaki ismerős.* - Üdv mindenkinek!*Biccent a két lánynak Mikeot csak méregeti.* - Hello azt hittem nem látlak ezen a téren… de sajnos tévedtem..*Mondja gúnyosan és utána visszapislog a lányokra.* - Mi járatban vagytok erre?*Kérdezi meg tökre nyugodt hangon és nézi-nézi őket. Még nem tudja, hogy ő az új bandavezér, de ha megtudja, hogy a Redouté ragja akkor biztos máshogy viselkedik vele.*

Autó
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 9:51 am

*Egyik gondolata követi a másikat miközben azon gondolkozik hogy még mennyi ideig tudja elhúzni azt, hogy ő lett az új Vezér. Mereven bámulja a földet, és kavicsokat rugdal persze közben figyel a környezetére, így nem éri meglepetésként, mikor Michael leszólítja. Szép lassan felemeli a fejét, és a másik szemeibe néz.* - Üdv. Mi a gáz? Semmi. Csupán összekaptam egy barátnőmmel, semmi több. *Rándítja meg a vállát, aztán új emberek bukkannak fel a színpadon, így kíváncsian hallgatja a vörös hajú csajszi duzzogását. Persze felismeri a másik két bandavezért, de nem különösebben érdekli a jelenlétük, hiszen Ők nem tudják, hogy Ő kicsoda valójában. Érdeklődve hallgatja azokat az infókat, amiket Andy fecseg ki, és úgy szívja magába, mint valami szivacs.* ~ Ohó. Tehát a Dominus a padlón van. Ez azt jelenti, hogy ha még ha mozgósítom a Redouté tagjait akkor sokallta hamarabb felfejlődünk, mint ők. Ami pedig nekünk nagyszerű hír lenne. *Morfondírozik magában, majd ismét visszatér a jelenbe, és feltűnik neki, hogy a Dominus vezér is itt áll a közelében.* - Üdv neked is. *Szól halkan a lány, és egyre kattog az agya, terveket sző miközben adja az ártatlant, és neki támaszkodik a kocsijának.* - Mi járatban? Nos, nem mondanám, hogy járatban vagyok. Csak erre jöttem, itt találkoztam valakivel, aztán mentem is volna. De hát úgy tűnik társaságom akadt. *Halványan elmosolyodik, amolyan barátságos mosollyal.* ~ Meg persze nem gondoltam volna, hogy Michael Bradford és Andy Jay Garcia lesznek olyan kedvesek, és "megtisztelnek" azzal, hogy hozzám szólnak...*Teszi hozzá magában, majd visszakérdez.* - És ti? Amúgy jó kocsi. Loptad, vagy kaptad? *Kérdez rá, mert ezen a helyen két dolog lehetséges: lopni a járgányt, vagy megnyert egy fogadást, és ez volt a díj.*
Vissza az elejére Go down
Michael Bradford
Bandavezér
Bandavezér
Michael Bradford


Hozzászólások száma : 125
Kor : 32
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 06.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 10:03 am

- Aha *biccent. Persze hosszas csend nem áll be, hiszen hamarosan mások is felbukkannak a színen. Amikor megpillantja a sárga ferrarit, felvonja a szemöldökét, és a vörös hajú lányt meghallva és meglátva úgy érzi, hogy jó lenne ebben a szent pillanatban lelépni... Hiába, ismeri már Garciát, mint a rossz pénzt. A dominusról szóló hír nem újdonság számára: ezért is merte szabadabban engedni a bandáját, hiszen a hírek szerint senki nem volt olyan erőben, hogy támadjanak. Mindenkinek voltak nagyobb gondjaik... De persze semmi nem tart örökké. Amikor gúnyosan hozzászólnak, cinikusan visszaszól.* - Én is reméltem, hogy legalább egy éjszaka erejéig nem kell hallgatnom a nyávergásodat, Andy, de sajnos mindketten csalódtunk. *Ennyit a jómodorról és a barátságos viselkedésről. Az Andybe pedig annyi gúny szorult, amekkorát az ember talán nem is nézne ki a srácból...* - Itt mindig akad társasága az embernek. Van hogy kellemesebb *pillant az általa még nem ismert lányra.*, és van, hogy kellemetlenebb *néz sötéten a Dominus vezérére.* - Egyébként pedig hazafelé tartok, csakhogy az utam keresztezi a Doriel teret. Ha meg van itt valaki, csak megállok dumálni *von vállat.* - Bár jobban átgondolva... *sandít a vörös hajú lányra. Nem bírja elviselni, hiába. Rettentően zavarja az auráját. A loptad vagy kaptadra elvigyorodik, és kíváncsian várja, hogy mi a felelet. Bár igaz, hogy erősen sejti... Amúgy ő most egész egyszerűen nem volt motorozós kedvében, ezért gyalog ment be a városba, a motort pedig a garázsban hagyta. Jó helyen van az ott.* - Amúgy még nem tudom a neved *pillant Scarlettre. Nem árt tudni, kivel áll szóba az ember...*
Vissza az elejére Go down
http://fyron.hungarianforum.net/
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 10:23 am

*A gondolatokra nem különösebben kíváncsi. Maximum csak arra mi a csaj neve és békén hagyja. Hátra pislog a kopasz srácra csak, hogy mi a helyzet. Ő összefont karral áll az autónak támaszkodva.* - Csak erre jöttél? Nem éppen biztonságos hely… egyébként meg ilyen fajta lánynak, aki szende és aranyos egy csinos fiú mellett lenne a helye.*Mondja méregetve és gyilkos pillantásokat vet a fiúra. Egyébként Andyn a következő ruha van: Egy koptatott farmernadrág egy hip-hop cipő és egy fekete rövid ujjú póló és rajta egy bőrdzseki. A pisztoly ott van a jobb oldalán a tőre meg a balon. Még nem tudja, kivel beszél addig jó. Úgy tudja, hogy fiú lesz a bandavezér szóval ebben az álomvilágban él.* ~Lassan át kell küldeni egy két új húst kémkedni. Kíváncsi vagyok mi a helyzet a Redoutéban…~*Gondolja magában és a beszólásra csak morog.* - Bradford.. a malacpofikád még mindig idegesítőbb. A hangom meg aranyosabb és jobb. Mellesleg olyan vézna, vagy mint egy nádszál.*Szól vissza elég finoman és érezni lehet, hogy hírtelen feszült lett a levegő. A dumálásra csak szemet forgat.* - Csak nem zavarom a légkörödet? Pedig annyira imádok veled társalogni. Tudod, az egyik legjobb barátaim közé tartozol.*~na persze…~*Beszél barátságosan és nyugodtan és szinte angyalian mosolyog. A járgányra rápillant és válaszol Scarnak.* - Szerintem az legyen az én titkom, hogy honnan van a járgány. Nem loptam azt elhiheted. Azért vagyok olyan szent és jó kislány.*Mondja Scarnak és az utolsót csak megnyomja. Néha nagy az egoizmusa, de ő megteheti.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 10:39 am

*Némán hallgatja a két vezér veszekedését, és elég jól leszűri, hogy ezek soha az életbe nem képesek összefogni. Ami neki csak azt jelenti, hogyha összeugrasztja az Animit és a Domiust akkor az ő bandája járna jól. Okos terv, de később fogja majd továbbgondolni a dolgokat. Andy kérdésére csak halványan elvigyorodik.* - Igen, erre jöttem. Mint mondtam találkozóm volt, és épp menni akartam. Engem pedig ne félts, ha kell tudok vigyázni magamra. *Rándítja meg a vállát a csaj, aztán ezek ketten megint marakodnak, amiből ő szépen kimarad. Rohadtul nem érdekli ennek a két londoninak a vitája.* - Állj. Most komolyan itt akartok állni, és reggeltől-estig vitázni? Mert ha igen akkor, már bocs, de én lépek.*Kerüli meg a kocsiját, de azért még megvárja a reakciókat.* - Értem, tehát társasági lény vagy, és képes vagy tök ismeretlenek is leszólítani. Király. z azt jelenti, hogy ha még egyszer erre járnék megint leállnál velem dumálni, igaz? *Von le egy kis következtetést, aztán még vár pár percet.* - 50% esély van rá, hogy nem is a tiéd hanem azé az izomagyé, 25%, hogy loptad és még 25, hogy nyerted. *Mondja halkan a lány, majd Michael kijelentésére felnevet.* - Elég, ha én tudom a neveteket Michael. *Mosolyodik el, majd Andyre pillant.* - Ne aggódj, a te nevedet is tudom. Andy Jay Garcia. *Igen, nem hajlandó elárulni a saját nevét, de azt azért megsúgja, hogy ő ismeri őket. De honnan? Na, az titok. Egyenlőre Scarlett a Redouté titkos fegyvere, és ez azt jelenti, hogy olyannak fecsegnek ezek ketten, aki ezekből az infókból hasznos dolgokat tudhat meg.*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 11:08 am

*Csak figyel csendben és azért felírja az elméjébe: Nézzenek utána a csajnak, mert valami bűzlik neki. Ha összeugrasztásra nagyon harapna, de élvezné a verekedést. Mint mindig. Azután leállnak veszekedni. Vagy is. Barátságosan elbeszélget a két jó barát. Talán ez a helyes megfogalmazás a szavakra csak rápislog és elvigyorodik.* - A veszekedésre csak annyit ez csak barátságos traccs partyt tartunk.*Vágja rá és csak szemeit forgatva jelez a fiúnak jöjjön már ide.* - Valami gond van?*Kérdezz rá és a szemüvegét leveti és gyilkosan tekint Mikera aki távozik* - Ha még 5 percig el kellett volna viselnem akkor.*Mondja mérgesen aztán a csajszira pislog. Amikor kijelenti a lány nevét csak gúnyosan felhorkant.* - Úgy tudtam, hogy valami új hús vagy.. a kis kezdő okos tojás.*Mondja felhorkantva viszont még mindig nem sejtik, hogy a Redoutéhoz tartozik. Teljes mértékben azt hiszik: Bradfordal van.* - Egy mondat. Ha vele barátkozol, akkor szerintem kerülj el minket. – Állj le! Még nem tudni ki ő hagyjuk beszélni. Nem kéne telefonálnod?*Mondja Andy a srácnak, aki visszafogja magát és csak áll hallgatja a dolgokat.* - Ki vagy te egyébként?*Kérdezz rá nyomatékosan az autós bizniszre meg csak felhorkant.* - Vettem a saját pénzemből, mert megtehetem. Képzeld el.*Jobban mondva a lopott banki pénzből, amit soha nem találtak meg. Csak méregeti a kiscsajt és ráül Scar autójára és keresztbe fonja a lábait és édesen pislog rá.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimePént. Márc. 09, 2012 11:24 am

- Ha te mondod, de engem az ilyenek nem érdekelnek engem. *Fintorog egy sort, majd mikor az izomagyú megszólal akkor Scar hátraszól neki.* - Semmi vész. Nem kell ennyire felfújni magadat rajta, hiszen már megy is. *Mondja halkan, de jól hallhatóan. Aztán a férfi nyafogásánál alig bírja visszatartani a nevetést, de hát nem tehet róla.* - Egyáltalán nem vagyok új. Sőt az egész bandázós szarság távol áll tőlem. Csupán hallok egy-két dolgot a városban. Túl népszerűek vagytok. Megolvastam az újságban is, hogy valami Redouté banda vezérét lelőtték egy bandaháború közben. *Vonja meg ismét a vállát, mert a sajtó tényleg tele volt ezekkel a hírekkel.* - Okostojás. Nos lehet. De tudod nekem van eszem arra, hogy okoskodjak.*kacsint a pasira, mert amúgy tényleg okos a csaj így hát nyugodtan oszthatja az észt.* - Tévedsz. Egyikőtökkel sem barátkozom. Hát tenném, hogy nem voltam aki odament hozzátok. Szóval... Ennyit erről. *felel az ismeretlennek komolyan, de igazából semmit nem vesz magára. Már-már jókedvvel felelget, és közben már gyártja a holnapra szánt tennivalók listáját.* - Ki vagyok? Mint mondtam, legyen elég annyi, hogy én tudom ti kik vagytok. *Felel a csajnak, majd beül a Citroenbe, majd mikor Andy ráül, akkor fordítja el a kulcsot a kocsiban. Lehúzza az ablakot, majd felnevet a másik vezér szavain.* -Persze, el is hiszem Neked. Nem vagyok hülye. Pápá. *Kacag a leányzó, majd elindítja a motort, és ha Andy nem száll le a kocsiról akkor úgy tolat hátrafelé, amíg a Dominusos vezércsajszi le nem esik a motorháztetőről. A kocsi egyébként páncélozott szóval, ha utána lőnének a lánynak nem esne komoly baja. Már csak azért is, mert jó gyorsan elhúzta a csíkot. Ezekután a Redoutés bunkerhez hajt, és elmeséli az ottaniaknak a történéseket meg összegzik a napot.* - Hölgyeim és Uraim! A Rédouté ismét versenyképes! Ami azt jelenti, hogy hamarosan újra találkozunk srácok... *Kiáltja a megbeszélés végén Scar.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 7:05 am

*Egy srác és egy lány suhan végig a Doriel téren. Szelik a levegőt a gördeszka hátán. A fiú fekete maszkot visel és a pulcsijától nem látszik az arca, míg a lány pulóverének a kapucnija szintén eltakarja az arcát, de nem fedi el a kilétét álarccal. A gyerekek röhögve kel a téren, és egy sikátor bejáratánál állnak meg. * - Na, szóval mit is akartál mondani? *Kérdez rá a srác a csajtól mire az kuncog egy sort.* - Azt hogy mennyire értesz a kocsikhoz. Meg kellene szerelni a járgányom. Tegnap valamelyik hülye elcseszte. *Morog a lány, mert igazából Law haverja tényleg hazavágta a Citroenjét. * - Hm. Attól függ. Van egy haverom, de nem dolgozik ingyen csajszi. – Megfizetném. Van rá pénzem, hogy kifizessem a szerelőt. *Beszélgetnek nyugodtan, szinte semmi nem zavarhatja meg a nyugalmukat. A lány oldalba böki a fiút, majd deszkára pattannak, és begurulnak a sikátorba. Ott szlalomoznak, majd tíz perc elteltével visszatérnek a Dorielre, ahol az embereket figyelik meg. * - Nehogy megpróbáld. 75% esély van rá, hogy kiszúrja, ha ki akarod zsebelni. *Figyelmezteti Scar a fiút, aki egy nagydarab pasit akart megfosztani a pénztárcájától. A másik deszkás elfintorodik, de hallgat a Redoutés bandavezérre.*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 7:17 am

*Egy száguldozó sárga Ferrari hajt el a Doriel téren. Egy őrült teljes sebességgel kanyarodik be és hírtelen fékez. Majdnem neki ütközött és csak felkapja a vizet.* - Jó egyben van a kocsi..*Mondja hangosan és ebben a pillanatban egy ezüst BMW jelenik meg a másik végében. Szembe a sárgával. A vörös hajú lány elvigyorodik, és körbe néz, van e valaki mögötte.* - Akkor fogócskázzunk.*Jelenti ki és megfordul a kocsival és egy íves kanyart tesz le. Mögötte ugye a fiú, aki üldözi, majd amikor lefékezz, hírtelen akkor veszi észre Scarékat. Egyenlőre azon van, leázza a másikat magáról. A srác látja, hogy meg áll kiszáll a kocsiból viszont abban a pillanatban oda tolat a sárga ferrarihoz kiszáll a bmw-ből és oda dobja a lánynak a kulcsot. Ő meg lazán elhajt a sajátjával minden szó nélkül. Gyakran fogócskáznak így, de most ez másféle fogócska volt.* - Az ezüst nem a színem..*Fintorog egy sort és jó képet vágva oda libben Scarhoz.* - Szerbusz csajszi! Látom megint erre találkozunk mi a dörgés nálad?*Kérdezz rá majd a haját ebben a pillanatban fogja össze gumival és érdeklődve figyel a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 7:34 am

*Állnak, és bámulják a teret. Eléggé zajlik az élet most a Dorielen, hiszen a BMW és a Ferrari küzdelme eléggé érdekesnek ígérkezik. Scarlett felismeri az ezüst színű kocsit, főleg ha észreveszi a benne ülő férfit. Pimasz mosoly jelenik meg az arcán, majd visszafordul a csuklyás sráchoz. * - Őrültek, mi? – Á, csak egy kicsit. De azt hiszem még elnézem őket kicsit. – Okés. Én lépek. Megpróbálom elintézni a kocsidat csajszi. – Kösz. Majd találkozunk. *Búcsúznak el egymástól, így a fiú fogja a deszkáját, és eltűnik a színről. Scar még ott marad, és figyeli Andyt.* - Én viszont elfogadnám azt a kocsit. Jobb, mint az enyém. Az ezüst meg egy jó szín. *Mosolyog halkan, majd mikor oda libbennek hozzá felvonja a szemöldökét.* - Hello. Igen, gondoltam, hogy te errefelé teszel rossz fát a tűzre.*Int a fejével a ferrari után. A dörgésre csak felnevet.* - Volt egy kis dolgom. Az egyik haverommal erre deszkáztunk meg le kell tárgyalnom egy kedvezményes szerelést. Tegnap elcsórták, majd tönkretették a kocsimat szóval most gyalog vagyok. Na és veled mi van? *Kérdez vissza a lány, és egész kedves. Pedig a Dominusos vezérrel áll szemben, de ez cseppet sem érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 7:40 am

*Ugye száguldoznak és természetesen durcásan, de elhajt a férfi és egy másik kocsit hagy ott neki. Azután természetesen oda megy Scarhoz és barátságosan kérdez rá. Hallgatja a válaszát és utána elgondolkozik.* ~ Hmm… zajlik az élet na persze…~*Mondja magában majd felvonja a szemöldökét és utána lazán válaszol rá.* - Deszkáztatok.. Gyalog? Heh.. én az őrültjét fújtam meg, de hagyjuk. Az ezüst nem az én színem és nem is szeretem a bmw-t sem.*Mondja nyálasan és utána nagy levegőt vesz és téma váltás következik.* - Hát velem? Semmi extra el vagyunk meg autókázunk és ennyi. Viszont na. Amúgy nem balhézunk ha erre gondolsz azóta nem találkoztam vele. Hallod. A bíróságon mi a helyzet?*Teszi fel a kérdést és felvonja a szemöldökét és célozgat rá. Majd fogja magát és körbe néz az égen és a környéken.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 7:57 am

- Igen, deszkáztunk. *Mutatja fel a gördeszkáját a csajnak. Aztán figyelmesen hallgatja a másikat.* - Igen gyalog. Vagyis deszkán, ha már más nincs. Meg néha nem árt egy kis séta. Pedig a BMW jó kocsi, az ezüst meg az egyik kedvenc színem. *Rándítja meg a vállát Scar, aztán Andy kezd szövegelni.* - Értem. És hány öreg nénit sikerült elütni? *Vigyorog a lány, a balhézásra csak pislog. Ő nem gondolt semmilyen balhéra csak érdeklődik. A bíróságos dologra felvonja a szemöldökét. Természetesen veszi a lapot, de nem mond semmi konkrétat.* - Nem tudom. Bizonyára bevittek megint pár embert, ahogy a bíróságokra szoktak, és most tárgyalások folynak. *Vonja meg a vállát lazán.* ~ Nocsak, ilyen hamar rájöttek volna, hogy ki vagyok? Egyébként jól gondoltam, hogy ismerem azt a pasast. A bmw-je bizonyított. *Mosolyog magában, majd Andy szegezi a tekintetét.* - Miért kérded amúgy? Szeretnél a sittre kerülni? Tudod, ahhoz elég annyi, ha kirabolsz egy bankot és elkapnak. Bár úgy tudom tehetséged van hozzá. *Csipkelődik Scarlett, ha már egyszer felhozták a bíróság témát.*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 8:46 am

- A deszkázás a legjobb… én is szeretek, sőt trükközni is. Mennyire tudsz?*Kérdezz, rá majd érdeklődve tekint rá.* - Egyet sem hidd el két versenyt megnyertem, de az igazság a Ferrarit soha nem adják a kezembe. Hagyjuk.*Mondja fejet rázva és elvigyorodik. Azután célozgatni kezd, hiszen pár dolgot tud róla. Vagy is nem sokat és azt sem tudja, hogy ő lenne, az új vezér csak annyit tud, hogy a bíróságra jár és egyetemre akart menni.* - Csak kérdezem, mert azért ilyen kislánynak ilyen közegben lenni.*Vonja, fel a szemöldökét majd a sittnél csak fintorodik.* - Kössz Hopkins inkább nem.*Nem hiába jött ki hamar Gray segítségével. Volt elég sok baja és meg akart javulni, de nem biztos, hogy összejött.*~Nocsak, okos kislány…~*Elismerően bólint rá és vigyorodik.* - Egyébként csak érdeklődtem. Van egy ötletem. Játszunk, kérdezz feleleket. Ha 10 kérdésből 10 helyes, akkor bárki elmondhat egy titkot. Viszont ha 10-ből 10 rossz, vagy nem éri el a 10-es skálán az ötös szintet akkor az illetőt egy hétig ugráltatni lehet. Na, benne vagy?*Andy imádja az ilyen játékokat és szeret ravasz lenni. Felvont szemöldökkel figyeli és összefonja a karját és a lányra tekint.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 8:59 am

- Egész jól tudok. Nyertem már egy-két deszkás versenyt. *Vonja meg a vállát, ez annyira nem fontos számára. Az sokkal fontosabb, hogy a tanulmányi eredményei kimagaslóak. Az autóversenyzésre csak kuncog.* - Hát meg tudom érteni, hogy miért nem adják oda. Egyébként én egész tűrhető autóversenyző vagyok. Valamikor sort keríthetnénk egy mérkőzésre.*Kacsint Scar kihívóan, mert profi versenyző, de szereti jól titkolni. Garcia pedig nem is tudja, hogy Law helyett is Scar versenyzett anno.* - Nos meg van rá az okom, hogy miért vagyok errefelé jártas, de nem fogok elárulni. *Mosolyog halványan a csajszi, mert ezt tényleg nem fogja a másik orrára kötni. Mikor a nevét vonják akkor felnevet, és pimaszul megszólal.* - A haverodnak ennyi ideig tartott lenyomoznia engem? Milyen gyorsan működik a rendőrség… *Csóválja a fejét. Meglehetősen tréfás kedvében van most.* - Egyébként elmondások szerint jó hely. Az zűrös alakoknak kiváló. *Szól vissza a sittes dologra, de tényleg nem hülye. Az pedig, hogy hagyta magát lenyomoztatni. A terve része.* - Értem. Viszont ebben a játékban én nem veszek részt. Mivel te jobban ismered a játékszabályokat valószínűleg elérnéd, hogy csicskáztass szóval azt hiszem én ebből most még kimaradok Garcia. Majd máskor. *Szól halkan, egyébként nem olyan hülye, hogy kockáztassa a kilétének a titkát.* - Egyébként hogy van a bandád? Egyes pletykák alapján eléggé a padlón vagytok. Már a suliban is ez megy… Animi így, Dominus úgy… Most már a gimiben is toboroztok, vagy mi? *Érdeklődik a lány, de csak taktikázik.*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 9:22 am

- Az tök jó. Deszkás versenyek a legjobbak szerintem.*Mondja mosolyogva és egész jól elbeszélgetnek. Még.* - Hagyjuk. Az autókhoz meg van az ember, úgyhogy marad az ész. Egyébként benne vagyok a versenyben. Kíváncsi vagyok a stílusodra.*Mondja, és természetesen elismerően bólint.* - Aha értem. A rendőrség? Nem tudom. Igazából nem is érdekel, mi folyik, ott örülök, hogy nem kell azzal foglalkozni.*Horkant fel és felvonja a szemöldökét.* ~nocsak, honnan ismeri?~*Önmagában elgondolkodik és érdeklődve figyel rá. Túl sokat tud, de nem baj. Az után felhozza, hogy játszanak és elvigyorodik ördögien. Igen a lány tényleg jól tud ilyet játszani de viszont várja és figyeli a reakciókat.* - A zűrősöknek igen, de neked annyira..*Nem fejezi be, de sejt pár dolgot a csajról.* - Szóval be ismered, hogy gyáva vagy. Pedig hidd el, be jutnál hozzánk is. Azért a nagy kincs.*Csipkelődik és persze élvezi a helyzetet. Hát na ilyen Andy és el kell fogadni. A bandára csak pislog.* - Köszönik szépen élnek és virulnak túl sokat tudsz…nem akarsz be állni hozzánk? Kellenek az eszes kis csajok.*Mondja a lány és az Animi tagokra nem különösebben figyel. Aztán a fejét vakarván elvigyorodva rákérdezz egy mondatra. Igen.. arra kíváncsi nem e másik bandához tartozik szóval.* - A gimibe nem megyünk. Még.*Mondja és vállát vonogatja.* - Miért kérded? Egyébként szerintem tök mindegy, honnan szedünk tagokat.. úgy is tömegesével leszünk előbb vagy utóbb.*Mondja vállát vonogatva és csak a földet pásztázza.*
Vissza az elejére Go down
Scarlett Danielle Hopkins
Bandavezér
Bandavezér
Scarlett Danielle Hopkins


Hozzászólások száma : 17
Kor : 32
Tartózkodási hely : Londonban valahol...
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 10:08 am

- Szerintem az autóversenyzés jobb, de hát ízlések és pofonok ugyebár. *Mosolyog halványan, a versenyes dologra csak vigyorog.* - Érdekes stílusom van az biztos, de majd meglátod. *Vigyorog szélesen, majd a rendőrséges dologra felnevet.* - Én azért szeretem tudni mi van a nagyvilágban. Nem mindegy, hogy milyen embereken segít az ember. *Vonja meg a vállát. Ő tényleg így vélekedik. Alaposan utána jár minden esetnek…* - Annyira? Annyira ártatlan vagyok a sitthez? *Kuncog egy sort, de hát nem tehet róla. Ó, ha Andy tudná milyen számító a csaj! Akkor nem mondaná, hogy ártatlan.* - Gyáva? Ugyan. Csupán 89% az esély, hogy elbukok. Nem vagyok olyan hülye, hogy belemenjek egy lehetetlen játékba Andy. *Pimaszul elvigyorodik, mert ő tényleg nem gyáva. Csak számító, és mindent kétszer átgondol.* - Hm. Miért nem érdekel az, hogy bejussak hozzátok? *Morfondírozik kicsit hangosan, de hát tényleg nem érdekli. A túl sok tudásra csak felnevet.* - Nyitva tartom a szemem. Egyébként köszönöm nem. Nekem ennyi épp elég volt a londoni alvilágból. Az anyagom összegyűlt. Most már csak fel kell dolgoznom, és kitűnő dolgozatot írok a tanáromnak. Az egyszerű polgári élet és a bandaháborúk Londonban. Igen, ez lesz a címe. *Somolyog a csajszi, a gimis dologra nem igazán reagál.* - Nos, pedig a srácok elég sokat dumálnak a bandátokról. Ezért is kezdett érdekelni ez téma. *Mondja halkan. A kérdésre csak vigyorog.* - Házidoga. Egyébként csak kíváncsi voltam a módszereitekre. Animisekkel meg Redoutésokkal már beszéltem. Már csak ti voltatok hátra. Ha érdekel az írásom, és jó lesz akkor lehet bekerül az újságba. *Kamuzik ezerrel miközben angyalian mosolyog. De nem sokáig folytathatja a csevegést, mert megszólal a mobilja.* - Tessék. *Szól bele a készülékbe és innentől kezdve franciául hablytol.* -Bocs, de mennem kell. Apám már keres. Szerinte így is sokat voltam kint. *Forgatja a szemét a lány, rápattan a deszkára, és búcsút int Andy-nek. Villámgyorsan átszeli a teret, és szép lassan eltűnik a másik bandavezér szeme elől.*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 9:00 am

*A laptopot kikapcsolva gyors sétának ered egy vörös hajú lány. A sokkolt állapotból nem igazán tért észhez és úgy gondolta a lakására siet. A tagoknak nem tud telefonálni, hiszen rá lőttek. A laptopot a hátizsákjába berakva körbe néz, és nem akarja elhinni azt a tényt, hogy Law él! Pedig ő akkor is meghalt! Mindig is ez a tudat volt benne. Most nem lenne képes egy mailt vagy chaten üzenetet küldeni valamelyik srácnak, mert nincs itt a táskájában van és nem veszi elő újra.. A kocsihoz indul, a kocsi kulcsot kiveszi a zsebéből és az oldaláról a pisztolyt is. Kibiztosítva. Egyébként egy farmer nadrág van rajta és ugyan az a fekete póló. Vagy is hasonló mint ami múltkor volt rajta és fekete bőr kabát. Hátán ugye a hátizsák. Nem néz hátra nem néz oldalra csak siet előre.* ~Légy szíves egyszer kérlek, hogy oda érjek időben a kocsimhoz. Nem akarok beszélni azzal a málna fejjel. Nem egyszerűen nem.. ~*Imádkozik magában és a riasztót már leszedte a kocsiról és ha minden igaz kinyílt.*
Vissza az elejére Go down
William Lawliet Hopkins
Alvezér
Alvezér
William Lawliet Hopkins


Hozzászólások száma : 15
Kor : 35
Tartózkodási hely : Redouté bunker
Csatlakozott : 2012. Mar. 13.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 9:09 am

*A Doriel teret pár perccel ezelőtt hangos lövés és nevetés zengte be. Hölgyeim és Uraim! A nagy Law visszatért! Nyugtot hagy Londonnak? nem. Senki nem nyugodhat, amíg ez a fiú életben van. Szép lassan követi Andyt a srácokkal együtt, így ha a csajszi beül a kocsiba akkor azt veheti észre, hogy több tucat fehér maszkos alak körbevette. A tömegből kiválik egy fekete álarcos alak, és a vezető oldal ajtaját kinyitja.* - Még most se hiányoztam cicám? *Szólal meg lágy hangon a fiú, mert bizony ő az a híres-neves Law, és épp a kedvenc elfoglaltságát űzi.* - Én mondtam neked, hogy ne telefonálj, de hát nem hallgattál rám. Egyébként meg ne próbálj meglépni a bmw-vel. Nem működik. *Leveszi a maszkot, és szép fekete szemeivel a lányra mered.* - Látom tényleg nem voltak álmatlan éjszakáid nélkülem. mondd csak. Kitöltötte be a helyem? Christian... vagy Dorian? *pimaszul vigyorog, és végigsimít a lány arcán. A Redoutés srácok pedig Law szavaian nevetnek. A srác csnedre inti őket, és Andy egyik hajtincsével kezd szórakozni.* - Hiányoztál csajszi. Nagyon hiányoztál. Nem is értem egyébként miért menekülsz előlem. Hiszen nem haltam meg.*Mondja a srác, bár tényleg nem halt meg csak éppen azt a ruhát viseli még mindig, amiben egy hónappal ezelőtt lelőtték. Oldalra fordítja a fejét, és a bandájától kérdez valamit.* - Skacok, szerintetek félelmetes vagyok, hogy ennyire berezelt tőlem? *Csibészesen mosolyog, és válaszul a tömeg zúgolódni kezd.* - Na látod kislány. nem kell tőlem félni.*Előre hajol, és a lány fülébe súg. Rohadtul nem érdekli, hogy Andy megütheti, már megszokta...*
Vissza az elejére Go down
Andy Jay Garcia
Alvezér
Alvezér
Andy Jay Garcia


Hozzászólások száma : 26
Kor : 37
Tartózkodási hely : London
Csatlakozott : 2012. Mar. 08.

Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 9:35 am

*Ő a nevetésre csak hátra figyel és láthatja azt, hogy jönnek vele szemben, Tudhatná 25 éves létére egyedül nem igazán jó erre járni.* - Azt hiszem holnap lakást keresek…*Gondolja hangosan és lőni kezd, a srác felé közben a kocsijába ül be. A fehér maszkos alakokra csak elvigyorodik és int, egyet majd észreveszi a fekete maszkost. Ledermedve figyel a lány és természetesen több gondolata támadt. Mind helytelen, mert a pisztolyt észreveszi. Kocsi kulcsot a szokásos helyre beteszi, és akkor meghallja a fiú hangját.* ~Úristen.. kellett nekem egyedül jönnöm…~*Mézes-Mázos vigyort csal az arcára és bájos szemeivel csak figyel.* - Látom olyan sötét, vagy mint az ég.*Mondja és képen vágja a srácot. Igen. Ő neki van bátorsága hozzá és pisztolyt rászegezi.* - Egy tünés a közelemből.*Mondja teljes teli torokból. A Dorianos dologra csak szemet forgat, de nem válaszol. Egy valóban együtt vannak titokban, de a fiú kérte ne mutatkozzanak. A srác kezét lerázza, hiszen ő hozzá köszöni szépen ne érjenek fiúk. Pláne pszichopata fiúk.* - Mondom tünés és nem hiányoztál nekem. Egyáltalán mi a fenét keresel itt? Olyan képed van mint a sátán pitbulljainak akik éppen lefeküdnek az ördöggel. Még sajnos fiúkkal is el tudlak képzelni főleg a haveroddal. Olyan cukik vagytok, egy jó kis 18-as karikás videót össze tudnának vágni a srácok.*Mondja és nem zavartatja magát, hogy fegyverek veszik körbe és igen nagy a szája. Angyalian pislog rá. A félelmetesre csak szemet forgat.* - Olyan félelmetes, vagy mint a pápaszemes ördög.*Teli gúnnyal jegyzi meg.* ~Most mi a fenét csináljak.. a lakás egy köpésnyire van viszont nem tudok szabadulni. Dominus messze van és az autót. Dorian szét fog ezért verni…~*Gondolkodik magában és nagy levegőt vesz, majd kinyitja az ajtót és kiszáll a kocsiból.* - Még is mit akartok? De most komolyan. Úgy hiszem nem piszkáltalak titeket és nem is bántottunk.*Mondja és körbe néz a maszkosokon. A kocsinak neki támaszkodik vétek lenne elindulni..*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Doriel tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doriel tér   Doriel tér I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Doriel tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
London Alvilága :: Az alvilág :: Isten - vagy az ördög - ege alatt-
Ugrás: