London Alvilága
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
London Alvilága

A sötétben, a mélyben nincs más, csak a harc. Harc a túlélésért. London sötétségében három banda küzd a túlélésért. De ki lesz a győztes?
 
Fyron AkadémiaKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 David Crawford nyugodt városi lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 8:36 am

Ki mondta azt, hogy a rossz fiúk nem élhetnek a városban? Nyilván mindenkinek vannak kisebb titkai és ügyei. Jelen pillanatban ha azt nézzük szinte senki nem tud a férfi lakhelyéről. Szinte lenyomozhatatlan. A környéken az emberek normálisak egyszerűen nem bandába illenek. törvénytisztelő polgárok. Vajon a férfi be illik a környezetbe? Abszolút. A kisfiút neveli itt akit mostanában eltüntetett onnan. A legtöbb idejét a dominusban tölti, de akkor is ez az otthona a kis magányos zuga ahol senki nem találhat rá vagy arra a személyre akit esetleg ide hoznak. Azért szokta haza hozni a munkáját is és diszkréten intézi a dolgokat.

David Crawford nyugodt városi lakása Images?q=tbn:ANd9GcSEMs6LMzS3hJeteYubblwZ_timnfSeSny52cScYOMTzRxtw5K_
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 8:50 am

*Mivel valamilyen gyökértől kaptam egy sms-t, aki nem lehetett Derrick, mert ő azért nem tud ilyen f*szul fogalmazni, ezért elhatároztam, hogy utána járok a dolgoknak. Nemrég forrt össze a csontom, szóval csak remélni merem, hogy ez nem valami csapda, mert akkor elég nagy sz*rban lennék. Mindenesetre a van rajtam golyóálló, amit meg eltakar a bőrdzsekim, szóval egyelőre biztonságban érzem magam. Meg hát itt vannak a revolvereim is, így nem aggódom annyira. Egy pillanatra megállok az utcán, és újra leellenőrzöm az sms-t, majd egy halk sóhajjal megindulok az említett utca felé. Ott aztán az árnyékban haladok tovább, és nézem, hogy hol lehet az emlegetett ház. Mikor meglátom, akkor morgok magamban egy sort, hogy ki tud ilyen habcsókban lakni, majd megkerülöm az épületet, és hátul átmászok a kerítésen. Ott aztán a terep adottságait kihasználva megpróbálok odaosonni, és ha egy sikerült, akkor elhúzom az egyik pisztolyt, kibiztosítom, és egy jól irányzott rúgással megpróbálom berúgni. Felnyögök, mikor nem enged az ajtó, ezért a hangtompítós pisztollyal többször is rálövök a zárra, amíg azt tönkre nem teszem. Ha pedig sikerült a művelet, akkor belököm az ajtót, és a fegyvert előre szegezve belépek a házba.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 9:02 am

– Hol van?*Kérdeztem újból és igen. Mostanában haza hozom a munkámat, de még így sem lehet kiverni a srácból semmit. A srácoknak intettem, hogy hagyják én meg fogtam magam és gyorsan felmentem a nappaliba . Persze nem voltam egyedül a kisfiam éppen videojátékozott a kis barátjával. Örülök annak, hogy nem hallják a zajokat, hiszen eléggé csúnyák. Ha bár hangszigeteltjük a pincét örülök ennek. Átnyálaztam a zsaru telefonját semmi értelmeset nem találtam rajta csak egy dolgot. Azért viszont magamnál tartom. Az emeletre indulnék amikor hallom a zajokat. A lépcsőn félúton megállva ránézek a srácokra ők nem csináltak semmit. Oda léptem hozzájuk hiszen ő a barátjával volt.* - Menjetek fel az emeletre a szobátokba. Igen elvihetitek a laptopot is a szobámból, de zárjátok be kulccsal az ajtót és addig ne gyertek ki míg én azt nem mondom értettétek?*Kérdezem tőlük mire nyafogva, de felmennek egy kisebb vita után. Ha ez megtörtént elő veszem a pisztolyomat, de nem tervezem tönkre tenni a házamat. Ha bár rájöttem valamire. A pisztolyt elraktam és fogom magam leülök a kanapéra és nézegetem a telefont, meg ott hagytam még egy kis alkoholt a délután folyamán szóval iszogatok. Mintha megvárnám a betolakodót, hogy mikor fedi fel magát.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 9:09 am

*Mikor meghallom a gyerekek hangját felvonom a szemöldökömet, és hátrébb húzódok. Nem akarom, hogy észrevegyenek, bár jó színész vagyok, simán kidumálnám magam, de azért kellemetlen lenne a helyzet. Aztán mikor egy férfinek a hangját hallom, azonnal felismerem: az a p*csfej még a vasútállomásról meg az aluljáróból. Szóval ez a nyamvadt kis dominusos vitte el Derricket, mert az meg volt akkora balf*sz, hogy hagyja magát. Egy ideig még lapítok, megvárom, amíg a kölykök eltűnnek, majd a pisztolyt a hátam mögé rejtve kilépek a nappaliba.* - K*rvára csajos lakásod van *jegyzem meg fintorogva, majd egy gyilkos pillantást vetek David-re.* - Na, idefigyelj! Vagy elengeded azt a hülyét, vagy… Fejezd be a mondatot. Segítek: a két gyerekkel kapcsolatos. Szóval, mi lesz? *nézek rá továbbra is gyilkosan, és előveszem a revolvert a hátam mögül. Rászegezem a pohárt tartó kezére, és várom, hogy méltóztasson válaszolni, közben pedig az emeletre vezető lépcső feléé hátrálok.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 9:21 am

*Nem vagyok ideges cseppet sem és nem félek egy nyamvadt senkiházitól. Pont tőle ijedjek meg? Halványan elmosolyodom majd nem mozdulok. Ha elvette a pisztolyt akkor megfordulok. Az enyém továbbra is a farmeren van az öv tartóban.* - Örülök neked kedvesem, hogy eljöttél hozzám.*Mondom neki nyugodtan. Igen. Ez az a módszerem amikor másokat jól felidegesítek. Na jó azért igyekszem visszavenni ebből.* - Milyen hülyét? Kiről van szó? Nem értelek. Egy italt?*Kérdezem tőle ártatlanul és persze tudom jól kiről van szó. Még a kórházból hoztuk el a srácot hátha kitudunk verni belőle valamit, de reménytelen eset. Ezért lehet megfognak lincselni, de nem érdekel. Nekem kellenek azok az információk.* - Őket békén hagyod!*Nyúlok a pisztolyomhoz és elkomorodik az arcom. Ezért mondtam nekik, hogy bezárták az ajtót. Mindig is úgy tartottam valahol rendesnek kell lenni, de ha nem beszélnek akkor cselekedni kell azonnal.* - Őket nem keverjük bele. A srác..*Nyomatékosan kihangsúlyozom a szavakat és végül befogom a szám. Aztán intek.* - Mit hazudok én itt. Okostojás.. Szükségünk van a zsarura. Képzeld tudjuk, hogy az és amíg nem fogja teljesíteni amit akarunk itt marad.*Mondom fenyegető hanggal majd a whiskeys üveghez lépek és pohárba töltök ki.* - Biztos nem kérsz? Figyelj nincsen semmi baja királyi megtiszteltetésben részesül. Szivi ha bár úgy vagy benne a telefonjában, hogy Cica hát nagyot néztem.*Mondom neki a szavakat és ez való igaz. Nem érdekel kavarnak e, de már nem tudok semmit. Féltékeny vagyok? Nem.. csupán élvezem a helyzetet.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 9:30 am

*A kedvesem szóra megvetően felhorkantok. Engem senki ne nevezzen így!* - Anyád a kedvesed! *szólok vissza neki kapásból, majd mikor közlöm vele, hogy szolgáltassa vissza Derricket, és az adja a hülyét, akkor komoran meredek rá.* - Arról, akit a kórházból vittetek el! És d*gd fel magadnak az italodat! *morrantom megvetően, mert annyira senkiházi ez az alak, hogy csak így lehet vele beszélni.* - Nocsak, valami baj van apuci? *vigyorodok el ördögien, és fellépek az első lépcsőfokra, egyébként meg még mindig rászegezem a pisztolyt.* - Nos, ez mind tőled függ. Szeretnél nagy mészárlást, vagy megoldjuk békés úton? *vonom fel a szemöldökömet, majd a következőkre megvonom a vállam.* - Nem fog semmit se csinálni, mert egy sérült, kettő nekünk felel! Szóval, ha nem akarod, hogy a pisztolycsöveket feldugjam a kölykök seggébe, akkor engedd el! *nézek rá gyilkosan, majd megrázom a fejem, jelezve, hogy a franc se iszik a mérgezett piájából.* - Leszarom miben részesül azonnal engedjétek el! Vagy szeretnéd, hogy a kölykök megtudják miket művelsz titokban? *csattanok fel idegesen, majd a cicás dologra megvonom a vállamat.* - Nos, mivel a pasim, ezért valószínűleg ezért írt így bele a telefonjába. Na, mi lesz nagyfiú? *felelek közönyösen, közben pedig egyre feljebb és feljebb lépkedek a lépcsőn. Igen, határozottan fenyegetem és sakkban tartom ezt a nyomoroncot, ha már ilyen hülye, akkor ki is használom.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 9:56 am

*Szeretek higgadt maradni mindig megjátszani a dolgokat, de igazság szerint szeretem az előjátékokat. Azok olyanok, mint a nőknél. Előbb kedveskedünk, utána megkapják, amit akarnak. Aztán a selejtek elmennek, akiket meg megtartok azt, meg hát kihasználom őket. Daniel anyjának a halála óta vagyok ilyen. Igazából a fiamat imádom, de nem tudtam mire vállalkozom, amikor megszületett és eltávozott az anyja. Megfogadtam vigyázok rá, de erre nem számoltam. Nem is tudom mit gondoltam, amikor az sms-t küldtem. Jó a Dominusba úgyse jöhet be így tehát ezen az úton tudjuk lerendezni.* - Semmi baja nincsen. Rendben van. Úgy fut, mint a kiskutya.*Mondom neki kedvesen és iszok közben. Aztán elkomorodok a fiam meg a haverja hallatán.* - Őket békén hagyod. Semmi közük nincsen ehhez a dologhoz. *Előveszem a pisztolyom és leteszem a poharam. Elkomorodok és elindulok a lány felé lassan.* - Nem lesz itt semmilyen mészárlás! Ülj, le beszélgessünk.*Mondom neki miközben közelebb lépek hozzá és hallom az ajtó kilincsét nyílni.* - Maradjatok a szobában!*Kiabálok és továbbra is szemezek a lánnyal.* - Ő kell neked? Egy rendőr felel nektek? Milyen ciki.. ch.. így akarjátok magatokat a bajból kihozni mi? Ha rendőr, akkor esélyünk nincsen veletek szemben. Nem fog bejönni ez a kis közjáték, mert ő nem való ide!*Közlöm vele, de aztán mocorgást hallok az emeleten amit remélem nem hall ez a csitri.* - Ő zsaru, te meg jött ment vagy. Nem való vagy hozzá abba a környezetbe..*Továbbra is mondom fenyegetően és tele gúnnyal a szavakat. Valóban így érzek, de igazság szerint nem tudom ez féltékenység e. Nem tudok lassan semmit már. Összeráncolom a homlokomat mit mondhatnék még?*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:08 am

*Világéletemben forrófejű voltam, de mindig úgy cselekedtem, hogy nekem jó legyen. Egyébként meg magasról teszek erre a gyökérre, én csak Derricket akarom visszakapni. Mert a bandának szüksége van rá, így kötelességem vigyázni rá.* - Az engem nem érdekel. Tudod, előbb-utóbb keresni fogják, én pedig örömmel fogok köpni a rendőrségnek! *szólok vissza neki, majd a fenyegetésre felröhögök, és feljebb lépek.* - Mert ha nem mi lesz? Lelősz? Ugyan már, elég hangos a lakás, a kölykök kijönnek, és meglátják, ahogy a drága és tökéletes apuci fegyvert tart a kezében, és lelőtt egy nőt! *emelem fel a hangomat, hogy fent is hallatszódjon. Igen, szándékosan csinálom ezt. Nem félek tőle, pláne, hogy kettőnk közül neki kéne meghúznia magát.* - Nem beszélgetek egy képmutató f*szkalappal! *vágom rá, majd mikor felkiált, akkor diadalmasan elvigyorodok.* - Gyertek csak ki! Lássátok a drága apuci valós alakját! Lássátok, hogyan szegez rám fegyvert, és tart fogva egy rendőrt! Gyerünk, gyertek csak! *kiáltok fel nevetve, és incselkedve pillantok Davidre. Provokáljuk egymást? Hát akkor nesze neked!* - Miért ne lehetne, Dorian barátunk is az volt nem? Ja, bocs ő beépített Redoutés kém volt, az már mindjárt más! *rándítom meg a vállamat.* - Szívem, nekünk nincs szükségünk egy rendőr védelmére. Neki van szüksége a mi védelmünkre, bogárkám *vigyorgok rá negédesen.* - És ezt te honnan veszed? Nem is ismersz… De tudod, akadnak még olyanok, akikből lehetnek senkiháziak! *vigyorodok el ördögien, majd az emelet irányába röpítek egy golyót, és felsikoltok.* - Úristen! Ez rám lőtt! Segítség! Hívják a rendőrséget! Eressz el! *adok egy felettébb jó színészi előadást, és közben ördögien vigyorgok a Dominusosra. Remélem, hogy egy szomszéd meghallja a kétségbeesett sikoltozásomat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:44 am

*Forrófejűség rám ez nem mondható szerintem, bár a meggondolatlan annál inkább megfeszülnek az arcizmaim, amikor a lány elkezd hangosabban beszélni. Összefonja a karját és elneveti magát.* - Színésznek is pocsék vagy szívem.*Nem veszem komolyan a dolgait. Bár szólok, maradjanak, ott ahol vannak. Tudják, mi történhet, de ez nem nyugodt környezet számára. Kevés van a világon akire rábizhatnám őket. Jelen pillanatban Andy lenne az akire rábíznám őt, de igazság szerint ő sem tudja azt, hogy mit akar. Könnyedén ki tudnánk használni a Redoutét, de ez azért valahol bonyolultabb. Mindenesetre a lány előtt ott a választás és megígértem, hogy nem fogom nyaggatni, de igazság szerint a haragom is elmúlik csak akkor tudjam mire számíthatok. Kihez hűséges.. Figyelem Samantha minden mozdulatát és óvatos vagyok. Szólok, hogy ne merjenek kijönni, de igazság szerint Daniel jó gyerek és tudja mi a szabály ilyenkor.* - Nem unod a közjátékot? Hülyén csinálod még a majmok sem veszik be.*Fonom össze a karomat. Nem húzom fel magam. A szánalmas emberek húzzák fel magulat a régi ügyeken.* - Dorian egy p**cs volt aki megérdemli a sorsát.*Felelem Samanthának nyugodtan mire eljutok oda. Aztán felhorkantok.* - Gyáva féreg az ilyen… *Mondom a szavakat és gyilkosan nézek rá. Nem kellett volna kimondanom a szavakat, de igazából teljesen mindegy, Közelebb lépek és a szemébe nézek.* - De ismerlek.. azt hiszem.*Mondom még mindig nyugodt hangon de a lövésre a falhoz fordítom a lányt.* - Ne merészeld még egyszer ezt megcsinálni.*Szólok rá halkan majd rápillantok.* - Nem fogják meghallani a hangodat.*Az arcunk összeér és mit csinálok? Így csendben is van oké.. de az ajkam hozzá ér az övéhez és megcsókolom. Mi ütött belém? Nem tudom..* - Megkapod a srácot egy feltétellel..*Mondom halkan és ha benne van és nem indul meg az emelet felé akkor tárgyalhatunk tisztességesen. Mint mondtam. Szeretem az előjátékokat.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:55 am

*Arra, hogy leszólja a színészi képességeimet csak egy újabb vállrándítás a jutalma.* - Ezt csak te a állítod, a te véleményedet meg leszarom *fintorgok egy sort. Aztán ugye neki állok műsorozni, és remélem, hogy a kölykök legalább egy részét hallják. Ó, igen, a tisztességes polgár apucit szeretném bemocskolni a fiú szemében, mert megérdemli.* - Nem, nem unom. Egyébként meg te is majom vagy, és te bevetted *vágom rá szemtelenül, majd a Dorian-os témán csak megvonom a vállam.* - Ó, szerintem ő nem bánja, hogy visszakerülhetett pár szaftos dominusos titokkal a kezében a Redoutéhoz. *vigyorgok továbbra is.* - A milyen? *kérdezek vissza még mindig pimaszul, nem hiába mondják, hogy nagy a pofám…* - Nem, nem ismersz seggfej *csattanok fel dühösen, majd ugye felfelé lövök, és amikor a falhoz szorítanak, meglepetten felsikkantok. Erre nem számítottam volna. Vajon kitöri a nyakát, ha lelököm innen? Hm. Jó kérdés.* - Mert, ha megteszem mi lesz? *nézek gyilkosan a szemébe, és igyekszem úgy helyezkedni, hogy végül a revolver csövét, majd Davidnek szegezzen.* - Azt hiszed, hogy a colos tested felfogja a hangomat? Akkor egy gyökér vagy! *jegyzem meg még mindig fintorogva, majd amikor közelebb hajol hozzám, akkor meghökkenve próbálok elhúzódni. Aztán mikor megcsókol, akkor neki nyomom az oldalának a fegyvert, letolom magamtól, és felpofozom.* - Ezt még egyszer meg ne próbáld! *üvöltöm le a fejét, és érzem, hogy elvörösödök.* - Megérdemelnéd, hogy most azonnal lepuffantsalak! *kiáltom sértődötten, majd a feltétel szóra a torkomon akad a szó.* - Attól függ, miről van szó. És előre leszögezem, hogy semmilyen testi kapcsolatot nem kívánok veled létesíteni!
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 11:19 am

*A közjátékok persze nem tehetek róla, de a lány is jól színészkedik és elismerésem.* - Biztos vagy benne?*Kérdezem a leszarásra és mosolygok a fintorgásra. A majomra felröhögök, és nem szólok semmit. Egy kis szánalmas beszólásai vannak, úgy ahogy van, na, mindegy.* - Dorian egy senkiházi volt.*Mondom maró gúnnyal és gyűlölettel. Soha nem rokonszenvezettem vele. Rögtön az első pillanattól kezdve, amikor Andy alvezére lett. Tudtam, hogy van valami a srácban, de nem mentem sohasem utána. Mindig vitatkoztunk, de olyan lekezelő volt. Most énis ígx viselkedem? Nem tudom.* - Ha azt mondom, tévedsz az ismerkedés miatt?*Teszem fel a kérdést és érzem a revolvert, amit rám szegez. Nem törődök vele. Tudtam, hogy nem számít rá, de ki gondolta volna ezt?* - Mi lesz? Lelössz vagy lelősz? Tedd, meg és akkor meglátják, nem én vagyok a szemét állat.*Mondom halkan és a sértéseket szándékosan nem veszem magamra. Aztán amire én sem számoltam volna, megcsókolom, majd amikor abba hagyjuk, a pofozásra csak felsóhajtok. Ezt megérdemeltem.* - Ha megpróbálom?*Kérdezem, vissza pimaszul majd alkut ajánlok.* - Na gyere lőjél le.. Nézzük, megmered e tenni.*Mondom neki provokálva és szét tárom karomat. Aztán amikor visszakérdezz, elmosolyodom.* - Semmilyen testikontaktusról nincsen szó. Nem szólsz a gyerekről és arról, hogy hol élek senkinek. Mi meg felhozzuk a pincébe dekkoló zsarut, de ehhez a feltételhez még az is jár, hogy nem mondasz semmit Danielnek. Nem tudhatja meg miből keresem a kenyerem.*Mondom neki komolyan és igen ezek azt hiszem fer ajánlatok kíváncsi leszek rá mit fog felelni.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 11:29 am

- Egész biztos, hidd el. Egy kívülálló, nagyképű, öntelt majom véleménye még annyira se számít, mint egy zsarué *húzom el a száját. Nem tudom miért, de nagyon nem szimpatizálok vele. Idegesítő kis pukkancs, ha nem lenne az a nyomoronc Derrick bezárva, akkor már ez a majom rég a Temzében aludna a halakkal.* - Te is az vagy *felelek közönyösen. Igen, szándékosan sértegetem, mert megérdemli, mert ideje, hogy leszálljon, vagy lelökjék arról a magas lóról, amin őnagysága pöffeszkedik.* - De nem tévedek, mivel fikarcnyit sem ismersz *sziszegem.* - Előbb-utóbb úgyis megteszem ne aggódj. Ha pedig sokáig bosszantasz, akkor inkább előbb, mint utóbb *morgok, aztán ugye képen vágom azért, amiért megmerészelt csókolni. Kiráz a hideg attól a gondolattól, hogy lesmárolt egy dominusos…* - Akkor biztosan ma este lőlek le, de előtte még be is húzok neked *tolom el még jobban magamtól. Egyébként, meg pontosan a lába elé lövök, még szerencse, hogy ez a pisztoly hangtompítós.* - A következő már beléd meg, ha sokat hergelsz! *szusszantom dühösen.* - Hát jó. Benne vagyok, HA te leakaszkodsz a zsaruról, és soha többé nem nyúlsz se te, se az embereid, se bérencek hozzá! *egészítem ki az egyességet, majd a fejemmel lefelé intek.* - Na, mi lesz már? Hozzad! Nem érek rá egész este! *Viszonylag hamar belementem az egyességbe, de hogy betartom-e? Nos, amíg nem válik életbe vágóan fontossá az információ, addig kussolni fogok. Utána… Hát az már necces menet lesz.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
David Crawford
Bandavezér
Bandavezér
David Crawford


Hozzászólások száma : 27
Kor : 41
Tartózkodási hely : Dominus Bunker, Dominus társaság
Üzenőláda : „A férfi érettsége: újra megtalálni azt a komolyságot, amely gyermekként - játék közben - még megvolt."

Az én színem a:#3a2b0d és a tied?
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 11:52 am

*Szeretem, ha sértegetnek, de igazság szerint azon gondolkozom, hogyan higgadjak le minél gyorsabban. Még el kell altatnom a gyereket meg haza vinni a másikat. Nem érdekel a sértegetése csak jókat mosolygok rajta. Aztán sóhajtok és végig gondolkodom a dolgokon és rájövök, talán én is hibázhatok. Dominusos létemre megcsókoltam hát igen. Az események gyorsan pörögnek, de még mindig nem tudom hova tenni. Csak azért tettem e, hogy befogjam, avagy tetszik. Nem tudom eldönteni. Ráérek akkor gondolkozni ezen, amikor egyedül vagyok végre.* - Nem ijedek meg tőled még mindig!*Mondom neki és mosolygok továbbra is a hergelésre.* - Akkor nem fogsz a területünkön járni. Tudom, hogy állandóan ott lógsz csak sosem tudunk elcsípni.*Mondom neki hiszen tárgyalunk. Aztán még állok egy darabig majd a pincéhez lépek.* - Hozzátok fel.*Mondom nekik és felhozzák a férfit akinek az arca kicsit sebhelyet. Egyébként meg a kezén van a gipsz, meg a lábán. Ahhoz nem nyúltunk hozzá. Még.* - Látod. Teljesen jól van.* – Tudod kid van jól az édesanyád aki a hullaházban fekszik… – Szeretnéd, hogy visszakerülj a pincébe? Elintézhetek neked újabb verést kisfiam. – Nem vagyok a kisfiad. A börtönbe fogsz kerülni te mocsok..*A mocsok szó hallatán felröhögök. Még neki áll feljebb. Nem veszi észre egyébként, hogy itt van Samantha, de nem gond. El vitázok vele én itt egy darabig engem nem zavar.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Duke
Animi bandatag
Animi bandatag
Samantha Duke


Hozzászólások száma : 16
Kor : 35
Tartózkodási hely : Többnyire a frontvonalon, vagy az Animi bunkerben
Csatlakozott : 2012. Sep. 28.

David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 12:00 pm

*Arra, hogy azt mondják nem félnek tőlem felvonom a szemöldököm.* - Ki mondta neked, hogy félned kéne? Csak fogd be a pofád, legyél jófiú, és hagyj békén minket! *feleselek, majd némán figyelem, ahogy felhozatja Derricket. Amint meglátom a nyomozót elkomorodik a tekintetem, és újra megkísérelem képen vágni Davidet. Elvileg nem számít rá, és a zsarukámmal van elfoglalva, szóval reményeim szerint vagyok elég gyors, hogy képen törölhessem.* - Na, kussoljatok! Te *böktem mellkason Davidet.* - Most szépen elnyugszol, és soha többé nem próbálsz meg elrabolni a bandámból senkit, különben szétrúgom a seggeteket, vagy ami még rosszabb, el is járhat a szám! Emberrablásban nem csak ti vagytok a jók! *szúrom le, majd lerobogok a lépcsőn, és Derrick-re pillantok.* - Te meg ne nyafogj nekem! Anyámasszony katonája *csóválom a fejemet, majd hogy azért műsorozzak egy kicsit, átkarolom a drága nyomozónkat, és megcsókolom. Részben azért, hogy befogja, részben azért, hogy bosszantsam a dominusost, részben pedig azért, mert jól esik. A csók után pedig felpillantok David-re.* - Elmehetünk, vagy szét kell lőnöm az embereidet? *kérdem, és ha nem ellenkeznek, akkor Derricket támogatva szépen eltűnök az éjszakában, azt a félnótást meg bezárom egy szobába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fyron.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





David Crawford nyugodt városi lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Crawford nyugodt városi lakása   David Crawford nyugodt városi lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
David Crawford nyugodt városi lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
London Alvilága :: Az alvilág :: Saját lakások-
Ugrás: